ARKADAŞLAR OKULA OPTİK OKUYUCU ALMIŞLAR..GEL ŞUNU ÇALIŞTIR DİYORLAR..YARDIM

Kodla Büyü

kendir_li

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞALAR OKULA BROTHER MARKA BİR OPTİK OKUYUCU ALMIŞLAR GEL ŞUNU BİR ÇALIŞTIR DİYORLAR..SATAN ADAM GELMŞ BİR PROGRAMDA KURMUŞ GİTMİŞ..ŞİMDİ NASIL KULLANACAGIZ BUNU ACABA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARDAN YARDIM BEKLİYORUM, ELİNDE KULLANIM İLE İLĞİLİ KAYNAK OLAN ARKADAŞLARDA İLĞİLENİRLERSE SEVİNİRİM..

hocam bizim okula da aynen bahsettiğin gibi brother marka bir çok fonksiyonlu yazıcı gelmişti ve optik okuyucu olarak da kullanabiliyordu. kullanmayalı nerdeyse 3 ay oldu ama yanlış hatırlamıyorsam artipratik diye bir programları vardı. programın aktivasyonu gibi aşamaları geçtikten sonra okuma diye bir menüsü vardı. oradan okutacağın optik formun tipini seçiyorduk zaten optik formun üzerinde formun tipi yazıyordu. sonra cevap anahtarını alman gerekiyordu ki bunu internetten alabiliyordun (tabi adamlar cevap anahtarını yapmışlarsa). eğer cevap anahtarı yoksa da kendin cevap anahtarını girebiliyordun. okuma komutuna basarak da işini bitirebiliyordun. farkındayım çok muallakta kaldı bazı şeyler ama hatırladıklarım bunlar. akşam okuluma gidersem tekrar bakmaya çalışırım kardeş tabi bahsettiğin program artipratik'se.
kolay gele

Sagol arkadaşım en azaından birşeyler yazmışın.optik okuma 1.3 diye bir program yüklü bunda..bizde optik forum yok işte mevcut fotokopi formlar var sanırım önce o formu tanıtmak gerekiyormuş ben o ksımlarda felan biraz takılıyorum.

optik okuyucu olarak kullancaksan onun ayrıca bir programı var onu alman yada kurman gerek.

ARKADAŞLAR PROGRAMI KURULU.HANİ İLK BAŞTA KULLANILACAK OLAN FORM FELAN TANITILIYOR YA SORUN ORADA ONU FELAN MERAK ETMİŞTİM BEN ARKADAŞLAR.

Geri