Aralik Ayi ekdersi 2019 a kalabilir mi?

Kodla Büyü

btr23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaslar aralik ayi ekdersimiz henuz yatmadi da normalde en son 31 araliğa kadar yatmasi gerekmez mi? Yanliş mi biliyorum?

Hazineden para bankaya geldiyse sorun olmaz yarın yatar.

İllaki yatar, biz 27 sinde aldık ama bazı yerlerde sarkma oluyor, ama her halükarda devlette bir kuruşun bile kalmaz rahat ol

Sonradan yatar hcm. Bulunduğum ilcede sözleşmeli arkadaslar aralik ekdersini ocak maasiyla beraber alıyorlar.

Kalmamalı hocam çünkü devlet 2018'in kasa işlemini kapattı ki ek dersler yapılıp gönderildi.. Aynı durum bizim burada da olacaktı da müdahale ettik. Hocam bizim burada para bankaya geçen Cuma gelmiş.. İlçedeki mutemet bankaya ya da her neyse nereye bir belge göndermediği için para hesaba aktarılmamış. İlgili vatandaşı aradık da dün öğleden sonra yattı. Adamı aramasak hiç umurunda değil..Eeeee liyakatsiz adama iş verirsen olacağı bu!

bizde de yatmadı yarın da yatacağını sanmıyorum
ilk defa aralık ek dersi ocak ayına kaldı

bana da sınav ücretleri yatmadı . 2018 in ücreti 2019da nasıl yatacak bi fikrim yok açıkçası.

Ben Halkbanka şikayet olarak yazdım arkadaşlar. Siz de hangi şubeden kaynaklı ise belirterek yazın bence.

hocam yatmaması mümkün değil. anlaşmalı bankalardan genelde kaynaklanmaz bu haberiniz olsun. sorun mal müdürlüğünden çıkmamasından kaynaklanır. mal müdürlüğünden ödeme çıkmaması içinde ekders onaylarının il- ilçe milli eğitim müdürlüklerinden çıkmaması ile olur. kısaca sorunun nereden kaynaklandığı belli olmuştur umarım.

Valla net bir bilgi vermiyorlar. Yazdım bakalım ciddiye alırlarsa nereden kaynaklandığını öğreniriz.

Yattı mı ek dersiniz?

Son düzenleme:
Geri