ARACIMI SATMYAI DÜŞÜNÜYORUM

Kodla Büyü
Fiyat pahalı olmuş hocam tok satıcısın muhtemelen ya giderse diye koymuşsun ilanı ama ben birşey söyleyecem arabanın plakasını kapatan ilanları incelemiyorum bile. Açıkçası plakasını kapatan kandırmaya çalışandır. Aç plakanı herkes hasarını da sorgulasın arabanın herşeyini bilsin ona göre alsın. Saklayacak birşey yok iyisiyle kötüsüyle herşeyi söyleyip öyle satacaksın arabanı.

ya arkadaşlar hocamı bi dövmediğiniz kalmış!! zaten sahibinden de herkes fiyatları şişirip öyle ilana koyuyor;muhtemelen hocam da satarken ciddi alıcısını bulursa pazarlık yapacaktır..kaldı ki araba fiyatlarında biraz artış var bunu da kabullenmek lazım...bakın buyrun linkte ki arabaya 23500 isteniyorsa
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 6960/detay

hocam az bile istemiş...

bazı arakadaslardaki mantıga bak:D

gideceksin şehir dısından tarla alacaksın 10 bin tl ye... 20 yl sonra şehir büyüyecek ve tarlan olacak 10 trilyon...

adam gelceck diyecekki.. sen bunu 10 bine aldın şimdi buna satıyorsun...

yada 3 ay once adam 60 bine sıfır almıs arabayı binmiş 3 ay..km olmus 40 bin... arac fiyataları artmıs.. aracını şimdi 64 bn tl ye satıyor.. ee sen bunu 60 bine almıstın şimdi 63 bine satıyorsun...:D akla bak:D

YuLiaN' Alıntı:
kıymetli hocam aracın için çok çok yüksek bir fiyat belirlemişsin.araç kasko değerin istediğin fiyattan 10 bin tl düşük nerdeyse.http://www.sigortam.net/kasko-arac-deger-listesi

bendede senin aracına benzer özellikli 2009 dizel auris var. piyasaları az cok belli istediğin paranın 7-8 aşağısına belki satarsın açık konusuyorum 40 bile verilmez

hocam kasko degeri 39 600 dediğiniz sitede.. ikinci el piyasasında..kasko degerinin her zaman üstünde satılıyor araclar..

theghost83' Alıntı:
YuLiaN' Alıntı:
kıymetli hocam aracın için çok çok yüksek bir fiyat belirlemişsin.araç kasko değerin istediğin fiyattan 10 bin tl düşük nerdeyse.http://www.sigortam.net/kasko-arac-deger-listesi

bendede senin aracına benzer özellikli 2009 dizel auris var. piyasaları az cok belli istediğin paranın 7-8 aşağısına belki satarsın açık konusuyorum 40 bile verilmez

hocam kasko degeri 39 600 dediğiniz sitede.. ikinci el piyasasında..kasko degerinin her zaman üstünde satılıyor araclar..

O zaman benim aracı en az 70000 e vermem lazım hocam. Ama ilanları inceleyince 64000 e zor satarız aracı :)

aynenbadi' Alıntı:
sendeki mantıkla da araban bu fiyata elinde kalır,hayırlı uğurlu olsun :D

yenisi alamıycaksam kalsın binerim aracıma...:D Allaha şükür memnunum..

100 bini geçsin dediginiz rakamlara veririm:D

Bence sahibinden.com da ilan vermek paralı olmalı. Böylece rastgele ilan veren kişi (tok satıcılar vb.) sayısını azaltılarak piyasa şartlarının belirlenmesi sağlanabilir.

efsane ilanlar arasına girer belki hocam az daha fiyatı yukselt sıfır parasına gelsin :)

myesil' Alıntı:
Bence sahibinden.com da ilan vermek paralı olmalı. Böylece rastgele ilan veren kişi (tok satıcılar vb.) sayısını azaltılarak piyasa şartlarının belirlenmesi sağlanabilir.

mezacrılık yapanlar kalsın...haklısın...

şimdi bu araca 35 bin tl deseydim.. hocam cok ucuza satıyorsunuz diyen cıkacakmıydı...hayır.... ahkam kesiyonuzda bos konusuyonuz

theghost83' Alıntı:
myesil' Alıntı:

mezacrılık yapanlar kalsın...haklısın...

şimdi bu araca 35 bin tl deseydim.. hocam cok ucuza satıyorsunuz diyen cıkacakmıydı...hayır.... ahkam kesiyonuzda bos konusuyonuz
hocam araba senin ne kadar istersen iste takma arkadaşlara tamam fikir beyan etmek güzel ama arkadaşlar bu konuda abartılı yaklaşıyor. Mal adamın kaça isterse satar parada senin hesabına gelmezse almazsın yakıp yıkmaya polemiğe ne gerek var. Hayırlı satışlar

arabanızın sıfır fiyatlarını niye yazıyosunuz ben onu anlamadım 5 yaşındaki araba için sıfır 70bin diye sizin araba 50 bin etcek 2009
model verimsiz triptonik 1.4 dizele hangi keriz verir 45 milyarr

selyon' Alıntı:
arabanızın sıfır fiyatlarını niye yazıyosunuz ben onu anlamadım 5 yaşındaki araba için sıfır 70bin diye sizin araba 50 bin etcek 2009
model verimsiz triptonik 1.4 dizele hangi keriz verir 45 milyarr
ne edecek yaa eski kasa tipsiz birşey:))en fazla edeceği taş çatlasa 39-40

theghost83' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
sendeki mantıkla da araban bu fiyata elinde kalır,hayırlı uğurlu olsun :D

yenisi alamıycaksam kalsın binerim aracıma...:D Allaha şükür memnunum..

100 bini geçsin dediginiz rakamlara veririm:D
memnunsan ya tutarsa diye koymuşsun siteye o zaman :))sen de haklısın enayimi yok türkiyedee

sadece örnek vereyim... 2012 10.000 km model otomatik vites aynı araç.. beyaz renk boya vuruk falan yok... önümde 49 bin liraya satıldı... NEDEN çünkü satıcı arabasını satmak istiyordu... :D

Geri