ARACIMI SATMYAI DÜŞÜNÜYORUM

Kodla Büyü

theghost83

Süper Üye
Süper Üye
toyota corolla 2009 model dizel 1.4 d elegant mmt....triptonik vites dizel...

bakımları serviste yapılmıstır. geçirdiğim ufak bir kaza sonucu arka tamponu degistirdi.. kaskolu oldugundan dolayı.. kasko ya verdiğim para cıksın hesabı:D tamirden ziyade yetkili serviste degişim yaptırdım..kazalı fotolar mevcud..

aracın km si.. 75 650...76 bin km diyelim:d

model yükselteceğim için satıyorum..

aracın2. sahibiyim. 2011 yılında aldım.. benden onceki sahbii bir doktordu. arac temiz kulanılmıstır.. xenon far mevcut.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 645/detay/

sıfır fiyatları...
Yeni Corolla Dizel 1.4 D-4D Active M/M 75,270 70,020
Yeni Corolla Dizel 1.4 D-4D Touch M/M 75,270 70,020
Yeni Corolla Dizel 1.4 D-4D Advance M/M 77,750 72,500
Yeni Corolla Dizel 1.4 D-4D Advance Navigation M/M 79,630 74,380
Yeni Corolla Dizel 1.4 D-4D Premium M/M 84,160 78,910
Yeni Corolla Dizel 1.4 D-4D Premium Navigation M/M 86,040 80,790

bu arada araç benden once site otoparkında.. bendede müstakil evin bahcesinde bulundu. kapalı garaj arabası degilama. acık garaj arabası:D

aracınız sahibinden.com da toyota corolla elegant, 2009, dizel, mmt araçlar içinde açık ara en pahalısı.

Yav hocam el insaf diyorum başkada bişey demiyorum size ya delircem bu 2. el piyasasına 39'a verelim sana aynısını 2 parça boya var matematikçi arkadaşımın arabası.

araçta tip denen birşey yok,bu kadar parayı imkanı yok vermem buna,1-2 daha koyar gider golf 7 alırım

2013 modelini 6 ay önce 45 bin tl ye alan arkadaşım oldu. Sıfır araç fiyatlarının artmasın nedeniyle 2. elinde fiyatının artması çok saçma.

wswswq' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
araçta tip denen birşey yok,bu kadar parayı imkanı yok vermem buna,1-2 daha koyar gider golf 7 alırım
en azından tok kapı sesi var :)
BU arada vw alacak arkadaşları aşağıdaki konudan haberdar edelim ortalık kaynıyor resmen:
http://forum.donanimhaber.com/m_8815444 ... m#88154445
https://eksisozluk.com/dogus-otomotivin ... e--4245381

Bahse konu olan olayı baştan sona okudum. Bendeki Polo da şanzıman hatası vermişti, 10.000 lira civarı bir fiyat istemişlerdi. Çıkmasını bulup, yaptırıp sattım. O gün bugündür Doğuş otonun önünden geçmiyordum. Bugün ki okuduklarımdan sonra ne olur ne olmaz diye önünden geçme mesafesini 1km ye çıkarıyorum.

ozkansedef' Alıntı:
her_dem' Alıntı:
aracınız sahibinden.com da toyota corolla elegant, 2009, dizel, mmt araçlar içinde açık ara en pahalısı.

En pahalısı deme hocam. 50000 yazanda var :?
http://www.sahibinden.com/toyota-coroll ... 5_max=2009
bak bakalım hocam en pahalısı mı değil mi? en pahalısı olmasında bir sıkıntıda yok. sen arabana o fiyatı biçmişsin istiyebilirsin. ancak senin biçtiğin fiyat normal bir fiyat değilse satamazsın. bence fazla istemişsin.

yeni kasa fiyatları bu şekilde ancak senin kasan 1 eski kasa ve makyajsız hali. yani 2 kasa öncesi sayılır.

2014 yeni kasaların yanında ellerinde kalan 2013 eski kasaları 53-59 arası satıyorlar. yani senin aracının aslında makyajlı sıfır olanı 59.000 lira. 70.000 lira değil.

bence çok istemişsin ancak araba senin 50-60 binde isteyebilirsin. ona karışamayız.

Az yazmışsın hocam 100000 TL yaz bizi küsüratlarla uğraştırma düz hesap olsun olmuşken, sahibinden.comda sıfırından pahalı ilanları görmüştük bu ilan bence son derece makul olmuş bile :)

burdaki ilanlarda pahalı denmeyeni varmı:D

sahibindende 42 43 bin tl ye olan araçların km si genelde 100 bin den fazla... ayrıca bende arac alacak olsam bende yüksek fiyattan alcagım sonucta..

arakadasın birisi 6 once arac aldı diyen arkadasım.. 6 aya gerek yok 2 ay oncesiyle şimdiki birmi? 2 ay once 2013 model jetta nin sıfır fiyatı 63 ikenşimdi aynı araıcn ikinci el 63 bin tl..

2. el fiyatları bu kadar olmaz diyen arkadas... krediler artmadan once ev fiyatları yüksek idi.. krediler arttı ev fiyatları düştü.. sıfır arac fiyatı arttıncada 2. el artıyor.. bunları tetikleyen olayları tartısın bence:D

theghost83' Alıntı:

sahibindende 42 43 bin tl ye olan araçların km si genelde 100 bin den fazla... ayrıca bende arac alacak olsam bende yüksek fiyattan alcagım sonucta..

arakadasın birisi 6 once arac aldı diyen arkadasım.. 6 aya gerek yok 2 ay oncesiyle şimdiki birmi? 2 ay once 2013 model jetta nin sıfır fiyatı 63 ikenşimdi aynı araıcn ikinci el 63 bin tl..

2. el fiyatları bu kadar olmaz diyen arkadas... krediler artmadan once ev fiyatları yüksek idi.. krediler arttı ev fiyatları düştü.. sıfır arac fiyatı arttıncada 2. el artıyor.. bunları tetikleyen olayları tartısın bence:D
bu araç pahalımı hocam sizce? Satamadı kardeşim 20 gündür.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 8620/detay

aynenbadi' Alıntı:

1 2 daha koyup golf 7 yinasıl alıyosunuz hocam?:D

dizel golfun orta modeli 60 bin tl den baslıyor 80 bine kadar cıkıyor..

benzinlisi 61 bin den baslıyor 70 bine kadar cıkıyor... dsg.

gerçi baz model düşünüyorsanız farklı.

ayrıca 2005 6 bmw 3 ve 1 seriside alabilrsiz..

tercih meselesi.. biride kalkmıs aracta tip yok diyor:D

ukonar' Alıntı:
theghost83' Alıntı:

DAHA ÖNCEDE BELİRTMİŞTİM araç 1000-1500 arası pahalı

bellagio' Alıntı:
ukonar' Alıntı:
theghost83' Alıntı:

burda pahalı denmeyen arac gormedim daha:D

bellagio' Alıntı:
ukonar' Alıntı:
theghost83' Alıntı:

hocam o zaman 26000 di şimdi düştü fiyat.

theghost83' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:

1 2 daha koyup golf 7 yinasıl alıyosunuz hocam?:D

dizel golfun orta modeli 60 bin tl den baslıyor 80 bine kadar cıkıyor..

benzinlisi 61 bin den baslıyor 70 bine kadar cıkıyor... dsg.

gerçi baz model düşünüyorsanız farklı.

ayrıca 2005 6 bmw 3 ve 1 seriside alabilrsiz..

tercih meselesi.. biride kalkmıs aracta tip yok diyor:D
aracın tasarımı çok kötü,sizinki eski kasa,yeni kasalrda tip düzelmiş,,şuanda 47-48 e benzinli golf7 çok rahat alırsınız..tercih meselesi

bu fiyatları gördükçe seviniyorum.
bende 2012 model dizel toyota auris comfort extra var ve kusursuz.
eğer bu araçlar bu fiyatlara giderse bende 50000 yazayım satacağım zaman. :roll: :D

Arabayı Alıp 5 yıl binip sonra karla satabiliyosun.
2008 Yılındaki sıfır COROLLA Fiyatları

Yeni Nesil Corolla 1.6 Class 34,850 YTL
Yeni Nesil Corolla 1.6 Class M/M 36,600 YTL
Yeni Nesil Corolla 1.6 Comfort 36,450 YTL
Yeni Nesil Corolla 1.6 Comfort M/M 38,200 YTL
Yeni Nesil Corolla 1.6 Elegant 40,900 YTL
Yeni Nesil Corolla 1.6 Elegant M/M 42,650 YTL
Yeni Nesil Corolla 1.6 Elegant M/M VSC+Xenon 45,650 YTL
Yeni Nesil Corolla Dizel 1.4 D-4D Class 38,250 YTL
Yeni Nesil Corolla Dizel 1.4 D-4D Comfort 40,450 YTL
Yeni Nesil Corolla Dizel 1.4 D-4D Comfort M/M 42,200 YTL
Yeni Nesil Corolla Dizel 1.4 D-4D Elegant 43,050 YTL
Yeni Nesil Corolla Dizel 1.4 D-4D Elegant M/M 44,800 YTL
Yeni Nesil Corolla Dizel 1.4 D-4D Elegant VSC 44,350 YTL
Yeni Nesil Corolla Dizel 1.4 D-4D Elegant M/M VSC 46,100 YTL
2009 Yılındaki Sıfır Corolla Fiyatları
Corolla 1.6 Comfort 38,700 TL
Corolla 1.6 Comfort M/M 40,700 TL
Corolla 1.6 Elegant 43,200 TL
Corolla 1.6 Elegant M/M 45,200 TL
Corolla 1.6 Elegant M/M VSC+Xenon 48,200 TL
Corolla Dizel 1.4 D-4D Class 39,750 TL
Corolla Dizel 1.4 D-4D Comfort 40,750 TL
Corolla Dizel 1.4 D-4D Comfort M/M 42,750 TL
Corolla Dizel 1.4 D-4D Elegant 44,050 TL
Corolla Dizel 1.4 D-4D Elegant M/M 46,050 TL
Corolla Dizel 1.4 D-4D Elegant VSC 45,350 TL
Corolla Dizel 1.4 D-4D Elegant M/M VSC 47,350 TL

''servis bakımlı temiz bir aile arabası..bu km de bu temizlikte araç zor bulunur. model yukselteceğim için satıyorum..
aracın tüm bakımları toyotaplazalarda yetkili serviste yapılmıstır. servis bakımlıdır. aracın yedek anahtarları, ana anahtarı ve kullanım klavuzu vs vs. heseyi tam olarak teslim edilecektir.
araç toyotanın en dolusudur. ayrıca xenon far bulunmaktadır.
.ufak bir kaza sonucu tampon da ufak hasar vardı. kaskodan yaptırdıgım iç.in komple degistim.. resimler mevcut. kazalı halinin resimleri mevcut..sırf arac kaskolu oldugu için.. servise goturdum ve degistirdim. toyota servisinde değişti..orjinal..''

Hocam, araç için fiyat yüksek ancak Toyota birkaç aydır maalesef anormal fiyatlarda seyrediyor. İlan verirken biraz imla kurallarına dikkat etmeli diye düşünüyorum! Maazallah! bir de öğretmen vs. derlerse.....

her_dem' Alıntı:
ozkansedef' Alıntı:
her_dem' Alıntı:

En pahalısı deme hocam. 50000 yazanda var :?
http://www.sahibinden.com/toyota-coroll ... 5_max=2009
bak bakalım hocam en pahalısı mı değil mi? en pahalısı olmasında bir sıkıntıda yok. sen arabana o fiyatı biçmişsin istiyebilirsin. ancak senin biçtiğin fiyat normal bir fiyat değilse satamazsın. bence fazla istemişsin.

yeni kasa fiyatları bu şekilde ancak senin kasan 1 eski kasa ve makyajsız hali. yani 2 kasa öncesi sayılır.

2014 yeni kasaların yanında ellerinde kalan 2013 eski kasaları 53-59 arası satıyorlar. yani senin aracının aslında makyajlı sıfır olanı 59.000 lira. 70.000 lira değil.

bence çok istemişsin ancak araba senin 50-60 binde isteyebilirsin. ona karışamayız.

Araç benim değil hocam zaten yanlış kişiye anlatıyorsun :) Bu arada siz sadece otomatik ve yarı otomatiklere bakmışsınız. Düz vites olup 50000 isteyenlerde mevcut sahibinden de onu belirtmek istedim. Yoksa araçla hiçbir alakam bulunmamakta :D

ozkansedef hocam bu aralar isimlere ve başlıklara fazla dikkat etmiyorum sanırım. geçende bir hocamızın başlığında buna benzer bir durum daha olmuştu.

arkadaş sitede pahalı denmeyen araç var mı demiş ama bu özelliklerdeki sahibindendeki en pahalı araç. dediğim gibi herkes aracına istediği fiyatı biçmekte özgür. buna biz karışamayız sadece aracın durumuyla ilgili yorum yaparız.

her_dem' Alıntı:
ozkansedef hocam bu aralar isimlere ve başlıklara fazla dikkat etmiyorum sanırım. geçende bir hocamızın başlığında buna benzer bir durum daha olmuştu.

arkadaş sitede pahalı denmeyen araç var mı demiş ama bu özelliklerdeki sahibindendeki en pahalı araç. dediğim gibi herkes aracına istediği fiyatı biçmekte özgür. buna biz karışamayız sadece aracın durumuyla ilgili yorum yaparız.

Ben de ilan versem yüksek fiyat yazar pazarlıkla düşerdim diye düşünüyorum. Çünkü ne yazarsak yazalım pazarlık istiyor satın almak isteyen kişiler :)

kıymetli hocam aracın için çok çok yüksek bir fiyat belirlemişsin.araç kasko değerin istediğin fiyattan 10 bin tl düşük nerdeyse.http://www.sigortam.net/kasko-arac-deger-listesi

bendede senin aracına benzer özellikli 2009 dizel auris var. piyasaları az cok belli istediğin paranın 7-8 aşağısına belki satarsın açık konusuyorum 40 bile verilmez

YuLiaN' Alıntı:
kıymetli hocam aracın için çok çok yüksek bir fiyat belirlemişsin.araç kasko değerin istediğin fiyattan 10 bin tl düşük nerdeyse.http://www.sigortam.net/kasko-arac-deger-listesi

bendede senin aracına benzer özellikli 2009 dizel auris var. piyasaları az cok belli istediğin paranın 7-8 aşağısına belki satarsın açık konusuyorum 40 bile verilmez

Kasko değerleri bile aslında yüksek biraz bence. Benim araç 70000 ediyor sigortam nete göre.

Geri