ARACIMI SATIYORUM . . .

Kodla Büyü
sanırım kimse düşünmüyor aracımı :) 17. 500 e verecem en son alan yok mu :puhaha: :++:

Hocam 16.750 verebilirim ancak. :++: zaten yol masrafımla falan yine 17500 ü bulacak. Kocaelideyim.

Hayırlı olsun hocam. Araç almak isteyen arkadaşların yapacağı masrafları satıcıdan çıkartmak istemeleri çok anlamsız. Aracın fiyatını, yapabileceği indirimi yazmış arkadaş. Bunun dışında şahsi masraflarınızıda satıcıdan çıkartmak istemeniz çok saçma. Özellikle aracı kontol ettirmek için servise götürüp birde servise ödeyeceği kontrol parasını satıcıdan çıkartmak isteyenlere gıcık oluyorum.

bence 17.5 eder aracınız.
cpu.gif

Tuna54^' Alıntı:
Hayırlı olsun hocam. Araç almak isteyen arkadaşların yapacağı masrafları satıcıdan çıkartmak istemeleri çok anlamsız. Aracın fiyatını, yapabileceği indirimi yazmış arkadaş. Bunun dışında şahsi masraflarınızıda satıcıdan çıkartmak istemeniz çok saçma. Özellikle aracı kontol ettirmek için servise götürüp birde servise ödeyeceği kontrol parasını satıcıdan çıkartmak isteyenlere gıcık oluyorum.

Arkadaş satacağı fiyatı söylemiş ben de alabileceğim fiyatı. Siz nasıl pazarlık yapıyorsunuz ? Fazla cömertsiniz pazarlık yapmıyorsunuzdur kesin.

alak olanlar kacırmasın bendede aynı model var gerçekten cok az yakıyor 100ü gecmezsen 16 17 kurus yakıyo uzun yolda tam bir yakıt cimrisi :)

17.500 havada eder piyasada boyasız 80 binde 2005 başka araba bulamassınız :+1:
bugün bi müşteri gelecek okula 17.500 e anlaştık bakalım hayırlısı :)

Hocam keşke bir ay 1000 tl idare etseydin alabilirdim şimdi 16500 var bende ama hayırlı satışlar iyi satıcı iyi müşteri bulur bence :++:

arkadaşlar almaya niyeti olan alır korkak olanlar biraz zor alır . . . inanın günde 10 kişi arıyor ama kısmet işte bugün mersinde silifke anadolu lisesi müdür yardımcısı gelecek trenle sırf bu arabayı alabilmek için.fiyat olarak 17.500 e anlaştık telde eger aksi bişe olur gelmezse bildirecem burdan düşünen arkadaşlara duyurulur . . .

hadi hayırlısı inş. satarsın, benim arabayıda bir alan bulabilsem. elimde kaldı :puhaha:

arkadaşlar aracı satmadım çünkü gelen olmadı :) araba almaya niyeti olan gelir alır tel açıp geliyorum diyipte sonra gelmemezlik de neyin nesi anlamış değilim

ARKADAŞLAR 17,500 E VERECEM EN SON ARACIMDA SORUN YOK PARAYA İHTİYACIM VAR DÜŞÜNENLER VARSA
0 538 787 93 29 NUMARAM İİ GÜNLER

Ben de pazar günü Nissan Suny (2004 model) alacağım. 15 bin SAR (7500 TL) . İnşallah iyi çıkar.

Geri