arabam nasıl

Kodla Büyü

teachermsk

Site Gezgini
arkadaşlar yeni araba aldım 2008 doblo 1,3 multijet
özellikleri
>abs
>çift hava yastığı
>klima
>park sensörü
>sis farları
>mp3 çalar
>2008
>1,3 multijet
>17000 km
>full aksesuar(arka merdiven,metalik ayna kapı kolları yan ayaklıklar vs.)
>fiyatı 21900
sizce nasıl

hocam hayırlı olsun da bu paraya çok daha iyi arabalar var ama senin ihtiyacına uygundur onu bilemem...Bence fiat a bu para verilmez...

Bence de biraz pahalı gibi, o paraya çok daha sağlam arabalar var. Dobloları bilemem ama fiatın pek piyasası yok hah deyince satamazsınız hocam.

tşk hocam doblo yok satıyor hocam kaç aydır geziyorum temiz bir şey bulamadık allah herkese nasip etsin
kötü tarafı sürmeyi bilmiyorum hocam :))

hayırlı olsun. alınmışın hesabı yapılmaz. fiyat düşünmeyin artık. iyi sürüşler

hocam hayırlı uğurlu olsun geçen hafta sonu biz de araba baktık 2007 model renault megane benzin + tüp vardı
almamış olsaydınız era ve charvole cruze vardı onları önerirdim fiyat olarak da kampanyadaydı
iyi günler de kazasız belasız kullanın inşallah:)

hAYIRLI UĞURLU OLSUN, BAŞKA BİŞEY SÖYLEYİP CANINIZI SIKMAYALIM, KAZASIZ BELASIZ İNŞ.

hoca almışsın olan olmuş hayırlı olsun.... keşke acemiliğni daha ucuz bir arabada atsaydın... allah kaza bela vermesin dikkatli ol...

opel astra ford focus vw vb. alabilirdin o paraya ama. büyük ve geniş arac arıyosan. haıyrlı olsun... herzaman aldığın en iyisidir. boşver:)

hayırlı olsun hocam ama doblo yorar adamı hemde 1.3 rampalarda kolaylık dilerim sana birde klima açaınca varya iyice bayılır amontisörlerde sert zamanla bıkkınlık verir insana keşke sedan bi araba alsaydın ama almışsın artık bende moral bozmuş gibi oldum ama biraz

Hocam önce hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan fiyat açısından bir şey diyemem ama keşke 1.9 olanını alsaydın onlar daha çok tutuluyor. Sonrası içinde iyi olurdu.

herkese tşk ederim artık dediğiniz gib almış bulunuyorum bu seçim benim değil babamındı ondan yoksa hiç aklımda yoktu (paranın yarısı ondan çıktığından seçim onun :) )

hocam arabayı alalı 5 sene olmuş. muhtemelen satmıştır bile.

Geri