arabadan anlayanlar!!

Kodla Büyü

Caterpillar

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar bi türlü karar veremedim,25 bin e kadar bütçem var hangi aracı önerirsiniz?
ben aslında golf düşünüyorum fakat temiz golf bulamadım,bide Ww de tüp sıkıntısı oluyor diye duydum...kafam karıştı yardımlarınızı bekliyorummmm :oops:

tenten' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-kendiroglu-otomotivden-boyasiz-hatasiz-2009-honda-city-82641771/detay
iyi bir araç
masrafsız. az yakıyor..
hocam aldığım aracın tutulması gerek,satımı kolay olmalı,bu aracı satarken baya uğraştırır diye düşünüyorumm :shock:

BY KATLİAM HOCAM. HİÇ DÜŞÜNME GİT OPEL CORSA 1.3 DİZEL 2007-2008 (COSMO (EN FULÜ) ) AL .

BEN 1 YIL OLCAK ALALI. HAYATIMDA BU KADAR AZ YAKAN ARABA GÖRMEDİM. 1 DEPO YAKITLA 2 AY BİNİYORUM.
170 E DOLUYOR. 1100KM YAPIYORUM. AMA 90 BEYGİR OLANINI AL. 75 BEYGİRİ 900KM YAPIYOR.

ÜSTELİK 90 BEYGİRİ 6 İLERİ VİTES. 6. VİTESDE 2000 DEVİRDE 120 KM HIZ YAPIYOR. BUNUN NE ANLAMA GELDİĞİNİ SÖYLİYİM. UZUN YOLDA YAKIT TASARRUFU :+1: BANA 20 YE YAKIN ARKADAŞIM ARABANI BANA SAT DİYORLAR AMA SATMIYORUM. 25.5 A ALMIŞTIM. ŞİMDİ PİYASASI 27 BİN FALAN AMA 25 E BULURSUN.

ESENTİA YADA ENJOY ALMA. COSMOSUNU BUL. HERŞEY VAR ARABADA. EĞLENCELİ VE ÇOK SERİ BİR ARABA. AYNI ZAMANDADA YANINDAN GEÇTİĞİN BAYANLAR ARKASINI DÖNÜP ARABAYA BAKIYORLAR. AYNADAN GÖRMÜŞTÜM :puhaha:

selcuk_hoca' Alıntı:
BY KATLİAM HOCAM. HİÇ DÜŞÜNME GİT OPEL CORSA 1.3 DİZEL 2007-2008 (COSMO (EN FULÜ) ) AL .

BEN 1 YIL OLCAK ALALI. HAYATIMDA BU KADAR AZ YAKAN ARABA GÖRMEDİM. 1 DEPO YAKITLA 2 AY BİNİYORUM.
170 E DOLUYOR. 1100KM YAPIYORUM. AMA 90 BEYGİR OLANINI AL. 75 BEYGİRİ 900KM YAPIYOR.

ÜSTELİK 90 BEYGİRİ 6 İLERİ VİTES. 6. VİTESDE 2000 DEVİRDE 120 KM HIZ YAPIYOR. BUNUN NE ANLAMA GELDİĞİNİ SÖYLİYİM. UZUN YOLDA YAKIT TASARRUFU :+1: BANA 20 YE YAKIN ARKADAŞIM ARABANI BANA SAT DİYORLAR AMA SATMIYORUM. 25.5 A ALMIŞTIM. ŞİMDİ PİYASASI 27 BİN FALAN AMA 25 E BULURSUN.

ESENTİA YADA ENJOY ALMA. COSMOSUNU BUL. HERŞEY VAR ARABADA. EĞLENCELİ VE ÇOK SERİ BİR ARABA. AYNI ZAMANDADA YANINDAN GEÇTİĞİN BAYANLAR ARKASINI DÖNÜP ARABAYA BAKIYORLAR. AYNADAN GÖRMÜŞTÜM :puhaha:
hocam dediğiniz aracın temizini almak için 28 bin i gözden çıkarmak gerek :(

YOK HOCAM YA. BULURSUN CİDDEN. BİRAZ BEKLE AMA BU GÜNLERDE ÇOK ŞİŞİRDİLER FİYATLARI. BENİM ARABAYA BİLE 32 DİYENLER VAR. YAZA DÜĞÜNLER BAŞLAYINCA DÜŞECEK. MERAK ETME. 1-2 AY SABRET.

ARABADA YOK YOK... 28 BİN E DEĞER KARDEŞ. ARADAKİ 3 MİLYARI 2 YILDA YAKITTAN YAPTIĞIN TASARRUFLA TELAFİ EDERSİN. 1 YILDA TOPLASAM 500 TL LİK YAKIT ALMIŞIMDIR. CİDDEN. ÜSTELİK HERGÜN PENDİK GEBZE YAPIYORUM. DÜŞÜN :)

eski 2001 polomda atiker vardı ve şimdide 2005 golf kullanıyorum,
zavoli var hiç sorun yaşamadım. Ben şu lpg ile sorun yaşayan vwleri çevremdede görmüyorum nedense!!
Ayrıca 2005 golf 5 triptonik 108.000 de satılık,bilginize :)

Şu anda neredeyse bayiler yok satıyor. Yılbaşından önce bir düşme olacağını sanmıyorum.

nht268' Alıntı:
eski 2001 polomda atiker vardı ve şimdide 2005 golf kullanıyorum,
zavoli var hiç sorun yaşamadım. Ben şu lpg ile sorun yaşayan vwleri çevremdede görmüyorum nedense!!
Ayrıca 2005 golf 5 triptonik 108.000 de satılık,bilginize :)
aracın temizse pazarlık yapabiliriz:)

senjizu' Alıntı:
Şu anda neredeyse bayiler yok satıyor. Yılbaşından önce bir düşme olacağını sanmıyorum.
sıfır araç ların satımı oldukça düşük tü eminmisiniz yok sattığını???

Valla bu konuda kafayı yemek üzere olanlardanım. 1 ay aradım sonra ara vermek zorunda kaldım. Şimdi tekrar başladım.
Aynı şekilde anlayanlar yada bildiği satlık araba olanlar
Max. 24.000 tl ye belki masraflarda içinde, 1.6 motor öncelikle LPG li, Sedan (yani bagaj açısından) araç arıyorum. Boyalı olabilir ama yani en fazla arka çamurluklar yada kapılarda olabilir.

selcuk_hoca' Alıntı:
ARABADA YOK YOK... 28 BİN E DEĞER KARDEŞ. ARADAKİ 3 MİLYARI 2 YILDA YAKITTAN YAPTIĞIN TASARRUFLA TELAFİ EDERSİN. 1 YILDA TOPLASAM 500 TL LİK YAKIT ALMIŞIMDIR. CİDDEN. ÜSTELİK HERGÜN PENDİK GEBZE YAPIYORUM. DÜŞÜN :)
..
hocam gel sana daha kısa mesafe önereyim.
her sabah 8de köprüden karşıya geç mecidiyeköye kadar
akşamda 6da köprüden geri dön
..
bakalım senin araç kaç yakacak...

selcuk_hoca' Alıntı:

Bir önceki mesajınıza göre 1020 liralık yakıt almanız gerekiyor hocam.:))
Bence lpgli 2004-2005 Astra bakın hocam çok kral araba..

Eğer Astra almayacaksanız bence Corsa yerine Grande punto alın derim. Corsadan daha yüksek modelli bir araca binmiş olursunuz. Motorları 1.3 multijettir corsadan farkı kasadır. Zaten Punto kasanın çarpışma testleri ortada. Araç İtalyadan gelmektedir. 1 deopayla 75 beygirlik motorla 1000 km'den fazla yol yaparsınız.

corsa puntoya göre daha donanımlı bir araçtır tabi cosmo modelinden bahsediyorum birde bence tip olarak 07-08 model corsalar daha albenisi yüksek arabalar motor zaten ikisindede aynı ama 90 bg motor çok daha verimli ve az yakar

75 bg. lik 1.3 corsa 90 bg.lik 1.3 corsadan "şehir içi kullanımda" daha ekonomiktir. çünkü vites dişlileri şehir içi kullanıma daha uygundur. 90 bg. lik corsanın 6. vitesi şehir dışı yüksek hız düşük devirde kullanma amaçlıdır ve gerçekten de çok ekonomik bir sürüş sağlar.

seventyseven' Alıntı:
kafkas' Alıntı:
toyoto corolla sol

Başlığa Bakma amacım acaba şu toyotacı kafkas hocam yine arabasını övmüş mü diye bakmak içindi.

sonuç yukarda hiç şaşırtmadınız beni :D

arabamı övmedim canım hocam :) ben çok memmunum, o yüzden herkese tavsiye ettiğim gibi arkadaşa da tavsiye ettim. hee ama karşılaştırma olsaydı bilirsin corollaya rakip göremiyorum :mrgreen:

yoksa isteyen istediğini alsın, kazasız belasız sorunsuz kullansın inşallah, no problem.

selamlar

2006 2007 dizel polo bulursan kaçırma hocam. Ben 2004 modelini kullanıyorum yakıt ve konfor açısından en iyisi.

mslk' Alıntı:
2006 2007 dizel polo bulursan kaçırma hocam. Ben 2004 modelini kullanıyorum yakıt ve konfor açısından en iyisi.
hocam polo nun golf ve toyotaya ya da opel e göre konforlu olduğunu düşünmüyorum,bi de iç hacmi küçük gibii..

freelander al hocam :) veya bmw sedan 3 serisi (1199 model üstü yeni kasa )

selcuk_hoca' Alıntı:

Hocam Senin arabanın deposu kaç litrelik çok merak ettim açıkçası. Bendede Astra 1,3 CDTİ Var. 52 Litrelik. 220 Tl civarında doluyorda...

by_katliam' Alıntı:
tati' Alıntı:
freelander al hocam :) veya bmw sedan 3 serisi (1199 model üstü yeni kasa )
bunları alırsam elimde kalır hocam:)
bmw 1999 model üstüler oldukça farklı incele göre derim :) ben dandirik bir terios almıştım 15 bine 2006 model , bilmeyenlere sorunca 30 bin diyorlardı :D yukardakilere 40-50 bin derler heralde :)
hocam elinde kalmaz merak etme hem gösterişli hem de kalite

kafkas' Alıntı:
seventyseven' Alıntı:
kafkas' Alıntı:
toyoto corolla sol

Başlığa Bakma amacım acaba şu toyotacı kafkas hocam yine arabasını övmüş mü diye bakmak içindi.

sonuç yukarda hiç şaşırtmadınız beni :D

arabamı övmedim canım hocam :) ben çok memmunum, o yüzden herkese tavsiye ettiğim gibi arkadaşa da tavsiye ettim. hee ama karşılaştırma olsaydı bilirsin corollaya rakip göremiyorum :mrgreen:

yoksa isteyen istediğini alsın, kazasız belasız sorunsuz kullansın inşallah, no problem.

selamlar

öncelikle benden de selamlar

takiptesiniz hocam ona göre :)
başka bir başlıkta görüşmek üzere

Geri