Araba Tavsiyesi bekliyorum

Kodla Büyü
2005 falan dizel getz tavsiye ederim hocam..
ya da 2004 accent dizel..
hem az yakar hem de parçası ucuz..

bizim arkadaş 2-3 gün önce
2005 model hyundai accent almış
60000 de 13 000 e almış sıralı tüpde var..
bence hyundai alınabilir hocam
ben de accent aldım memnunum..tam bir memur , aile arabası.

agazi' Alıntı:
bizim arkadaş 2-3 gün önce
2005 model hyundai accent almış
60000 de 13 000 e almış sıralı tüpde var..
bence hyundai alınabilir hocam
ben de accent aldım memnunum..tam bir memur , aile arabası.

Aynen bende araştırıyorum 14-15 bin liralık araba en uygunu hyundai bu paraya bu araba iyi yaniii

bir arkadaşımda 99 model golf comfortline var 6 hava yastıklı tüp işli 18500 istiyor düşünürsen eğer hocam

hocam olabildiğince modeli yüksek tutmaya çalış..
malum zaman geçtikçe arabanın ordan burdan arıza vermeye başlıyor..

hocam araba zevk meselesi ben ford beğenirim sen VW beğenirsin diğer Opel beğenir Ama hundai accent tavsiye etmem bana sorarsan Ama yinede sen git bin gez bak arabaya ondan sonra al. İçinden geçeni al. Bak yorumlara herkes farklı birşeyler söylüyor. bence sen beğendiğini al.
Şimdiden hayırlı olsun

hocam sen millete fazla bakma bir arabada önemli olan üç şey vardır. marka kilometre ve beğeni gerisi boş. şöyleki 2006 model bir araç 200000 km yapmışsa ve aynı aracın 2002 modeli 50000 deyse tercih edilen düşük modelli olmalıdır. arabayı yılı değil km si eskitir.

size katılmıyorum hocam.. eski olduğu için boruları patlayan düşük km'de çok araba gördüm..
hatta biri başıma geldi..

2-3 ay önce 2006 model accent aldım 60000 km de orjinal, klima, hava yastığı, 4 cam otomatik, sis farları ....

13.800 tl

ben geçen şubatta 2004 toyota yaris 1.0 aldım. oldukça memnunum. tavsiye ederim. dizel ya da tüplü düşünmüyorsanız bu da oldukça az yakıyor. şimdiden hayırlı olsun.

içinizde kaza yapan oldumu ?
arabaya bindiğiniz anda kaza yapma ihtimaliniz oluyor çarpma, takla atma
modelden, parcası ucuzdan cok güvenli bir araba almanızı öneririm

nissan almera almanı tavsiye ederim 2001 2002 hem spor hem japon parçası falan pahalı değil blakis servisi çok daha ucuz hemde sağlam araba...

bence almadan önce http://www.euroncap.com/tests.aspx bu adresteki testleri bi inceleyin derim. Bu arada ağustosta 2000 model 38000 de seat leon aldım gayet memnunum. Zaten araç audi wv karışımı tavsiye ederim. Yakıtıda fazla sayılmaz ama bastınmı hakkınıda veriyor hani :D

Tabii ki CHEVROLET Aveo sedan 1.4 süper ekonomik, yüksek. kemikli, konforlu bir seçenek 1.5 yıldır kullanıyorum.Digital klima, elk.aynalar,4 airbag, ABS, orjinal LPG sistem, 15 jant deri direksiyon ve vites, yükseklik ayarlı koltuk,direksiyon ve emn.kemeri..servisi ise opel.

Geri