Araba arıyorum. Satılık temiz bir araç varmı bildiğiniz?

Kodla Büyü

sezginozturk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar 11 - 12 bin civarında satılık arabası olan varmı.
İstanbul avcılarda oturuyorum.
Otamatik vites, temiz ve piyasa değerinde olacak:D Sitelerde hep abartı fiyatlarla karşılaşıyorum.
Kesin bir marka belirlemiş değilim.
http://www.sahibinden.com/tertemiz_hyun ... isplayitem
Bu araç gözüme hoş görünüyor. Ama yanılıyorummu acaba? Çok zormuş araba alma işi.
Yardım ve fikirlerinizi bekliyorum.
Teşekkürler şimdikten.

zor zamandasın. olay asıl aldıktan sonra...

-o araba alınır mı ya?

-bizim arkadaş bi araba vardı?

gibi laflar insanı deli eder.

hocam kafana göre takıl ,araştır gözüne kesene en uygun arabayı al.

Hocam limitin 24-25 bin civarında olsaydı sana arabamı tavsiye ederdim. Dosta gidecek bir araba.
Megane 2 Dynamique
2005 model 1.5 dci
tam dolu modeli (dijital klima, çelik jant, sis farı, yağmur ve gece sensörü, vb...)
48 000 orjinal kilometrede.
Gri renk (ki en tutulan renk bu renktir)
110 km sabit hızla 100 km'de 3.8 litre yakıt tüketiyor.

arkadaşlar bende bi araba arıyorum. limitim 14-15bin civarında. varmı tavsiyeleriniz. teşekkürler

Sezgin o araba sana gelmez sığamazsın içine. :D Gerçi Symbol den geniştir ama sen bilirsin. Ben bu arabayı alır Ordu'ya kadar giderim dersen sen mi? arabayı taşıdın o mu seni anlayamazsın. Ben 1,5 yıl 1.5 motor manuelini kullandım gayet iyi bir araba ama uzun yolda seni çok yorar.
http://www.sahibinden.com/2001_model_1_ ... isplayitem Sana ve diğer arkadaşa bu marka bir araba öneririm. Araba yaşına göre D sınıfı olmasından dolayı gayet konforlu bir araçtır.Uygun fiyata Lpg lisini bulursan tadından yenmez o araba.

suferi' Alıntı:
hocam otomatik vites neden anlamadım.
manuel gibisi yoktur...

Hocam ben ve hanım manueli öğreninceye kadar kaç motor bozup değiştiririz bilmiyorum:D

Yukarıdaki polo ve corsa nasıl hocam sence

hocam ikiside çok iyi arabalar ama sınıfları farklı dikkat et.
ben polo derim.
polo yerinede parçaları aynı olan kalitesi aynı olan özelliği aynı olan ve aynı fiyata daha yüksek modelini alabileceğiniz gerektiğinde kasko yaptırabileceğiniz Seat Cordoba derim...

---Motor bozmazsınız sadece debriyaj balatanız çabuk eskir ama araba kullanmaktan zevk alırsınız.

Otomatik vites arabayı sevmeyen ben bile bu İstanbul trafiğinde otomatik vites arabayı arar oldum.
Bir sonraki arabamı otomatik vites almayı düşünüyorum ben de.

Otomatik vites alacaklar için: en sorunsuz ve sessiz şanzuman Honda dadır, bilginiz olsun.

arkadaşlar otamatik videsten vaz geçtim. bulamıyorum temiz bir araç.
klima vazgeçilmezim ama. kesinlikle vaz geçmem :D
yokmu mantıklı fiyatlarla araç satan.
komisyonculara verecğinize bana satın.:D

evet öyle bir araba biliyorum:)
85 model mercedes 280SE
arabanın teknik özelliklerini merak ederseniz eğer özelden yazarım fiyatı sizin istediğiniz civarda,temiz ve bakımlı bir araba makam arabası ilgilenirseniz haber verirsiniz iyi akşamlar

Geri