Ara tatil ek ders

Kodla Büyü
Bizim il koordinatörümüzün ek ders konusunda söylediği okula gitti iseniz 18 saat değilse 15 saat şeklinde oldu. Aynı ilde 18 saat ödeme yapan okullarda var tabi. Bizim branşın belirsizlikleri bitmez.
hocam bu belirsizlik değil, yorum meselesi. Ben, bt rehberliği okulun eğitim öğretim saatlerinde görev yaptığını görevlendirme yazılarından görüyorum. ara tatilde eğitim öğretim olmadığına göre bt rehberliği görevi de yok. ama başka birisi görevlendirmenin dönem sonunda bittiğini iddia ederek ve okula giderek (eğitim öğretim yok, hangi saatler olacak?!!) 18 saatlik ücreti talep edebilir, bu da çok yanlış değildir. Bazı şeyleri açık açık yazmak lazım, ara tatilde görevlendirme devam eder gibi ya da etmez gibi. Doğrusu da olmaması. İşte bu yüzden BTR Yönetmeliği çıkmalı, bakanlığın milyarlar ödediği Fatih Projesi bir yetkilinin üst yazısı ile yürütülmeye çalışılmamalıdır. Ben yetkili olsam şekildeki gibi bakın nasıl 2 taraflı yorumluyorum. Yönetmelik öyle bir hazırlanmalı ki aynı problem 2 farklı bakış açısıyla çözülmemeli.

Özel sektör elinden gelse asgari ücretle çalıştırır.belkide daha az rakama

Bu başlık neden açıldı
İnsanlar bu başlık altında neden okuyup, yazıyor
Ben de neden bu başlıktakileri yazılanları okudum
Neden bende bu konuya yazı yazıyorum

İyi dersler arkadaşlar

Geri