Araç sorgulama şifresi olan arkadaşlar

Kodla Büyü

tehabatu

Site Gezgini
Arkadaşalr kısmetse bi araç var onu alacam yarın servise gösterecem ama sorgulatmakta istiyorum mesaj gönderdim 5664 e olmadı gönderilemedi diyo.
Şifresi olan bir arkadaş bakabilirmi.
Plaka 34 BV 8628

Bir ara emniyetin sitesinden sorgulanabiliyordu, ama istediğin sonuçlarımı verir bilmem, birde tramer var sanırım

Mersinli33' Alıntı:
Şimdi özel mesaj ile gönderiyorum öğretmenim.

Hocam teşekkür edrim. Burada hasar yada kaza olsaydı çıkarmıydı. en azından kayıtlı yoksa sadece araç bilgilerinimi veriyor.

Mersinli33 Hocam teşekkür ederim sanırım olsa altta sıralardı gibi geliyo ... Sağlam aslında satıcıda malum bu işlerde kontrolü tam yapmak lazım. Yarın bide servise götürecem orada da bi problem çıkmazsa alıcam inşallah

hocam orada çıkmaz eğer sicili temiz değilse. üzerinde haciz falan var mı iyi araştır. eğer muayenesi yeniyse vergi borcu yoktur. ona bak. çünkü borcu varsa muayane yapmıyorlar.

eğer muayenesi yeniyse vergi borcu yoktur. çünkü muayene istasyonlarında vergi borcu olanların muayenesi yapılmıyor. borcunun olup olöadığını bu şekilde anlayabilirsin.

Arkadaşlar hacizi nasıl anlayacağız. bide Mersinli33 arakadaşım sana özel mesaj gönderdim cevaplarmısın bi zahmet...

arkadaslar arac plaka sorgusu nasıl yapabiliriz.bi arac varda 2. el dusundugum

e-devlet şifresiyle turkiye.gov.tr den haciz,rehin varmı, çalıntı mı öğrenilir. eğer kaza sorgulama yapmak istiyorsanız motor ve şasi no ile tramerden hem trafik sigortası hemde kasko sigortası sorma ekranından sorgulayın. burda da temiz çıkarsa arabanın servis kaydı varsa servisten sorgulayın, en son olarak bildiğiniz bir ustaya gösterin...

hocam en iyisi bir sigorta (yada kasko) acenteliğine gidin. en ufak bir kazası bile varsa ve masraf herhangi bir sigorta yada kasko tarafından ödendiyse onların tramer sisteminden herşey çıkıyor. yalnız çarpan kişi kendi cebinden ödediyse temiz çıkar. sağlam bir usustaya yada servise göstermektede fayda var.

arkadaslar e-devlet sifresi olan su aracı sorgulatabilirmi sonucu ozele mesaj atarsanız sevinirim :)

59 DH 242

denizlerb' Alıntı:
hocam en iyisi bir sigorta (yada kasko) acenteliğine gidin. en ufak bir kazası bile varsa ve masraf herhangi bir sigorta yada kasko tarafından ödendiyse onların tramer sisteminden herşey çıkıyor. yalnız çarpan kişi kendi cebinden ödediyse temiz çıkar. sağlam bir usustaya yada servise göstermektede fayda var.

hocamın bahsettiği sorgu

http://www.tramer.org.tr/ktt/kttPublicS ... query&nS=E

buradan yapılabiliyor. araç ruhsat bilgisi veya sahibinin tc no su ve plaka no ile sorgu yapılaibliyor. en güveinlir sorgu yolu burası bence.

Geri