Apo Derhal İdam Edilmelidir...

Kodla Büyü
gokozturk' Alıntı:
Apoyu asmak çözüm değil
doğuda yıılarca görev yaptım
kürtlerin yüzde doksanı pkk sempazinaı hain....
kalan yüzde onu da gizli sempatizan gizli hain!

Her kim ki bu sitede Kürtlere küfür ediyorsa onlara mislisini iade ediyorum.!

Beyni beş para etmeyen kafatasçıların bu siteyi doldurup, amacından saptırıp, kirletip; bir millete küfür ve hakaret dolu sözler sarfetmelerine izin veren site yöneticilerini kınıyorum.!

Senelerdir kendi vahşetlerini alkışlayıp parçaladıkları cesetlerle poz verip, kendisinden olmayanların ölümlerini alkışlayanları lanetliyorum..!

Ve en son başkasının canı ve kanı üzerinden kan siyaseti yapanların Allah yüzlerce kes cezasını versin diliyorum..!

Hadi eyvallah..!

dağdaki it sürüsü bizim vatandaşımızı öldürsün, hayvana hayvan deyince biz suçlıu olalım. Oldu, çok beklersin.

kimse kürtlere laf atmıyor. sonuçta onlardan da şehit var. bugün kürt, türk milletimizin yüreği yanmış ciğeri parçalanmış.
utanmadan pkk. kck.... baş rol oyuncusu bdp mecliste boy gösteriyor ve her iki taraftan da ölen var demeye cesaret ediyor.
:verymad: bugün türk kürt bir olmalı, bu dehşete dur demeli birbirimizin etini yiyerek biryere varamayız

Bugün dersim olan 8.sınıfta 17 yaşında bir öğrenci var, 8 kardeşler memleketi mardin. Babası batmanda koruculuk yaparken ikinci frekanslara pas vermediği için ailesini sülalesini sürekli tehdit ediyorlar ve artık dayanacak durum kalmayınca tası tarağı toplayıp buraya geliyorlar. Geçen sene kardeşlerden hiçbirisi okula gidememiş kimliklerimizi bulurlar diye düşünün artık neler yaşadıklarını. Bu ufakcık bir örnek. Bu çocuklar şu an burada kürt vatandaşlar için yazılan bu olumsuz yorumları okusalar sizce ne düşünürler ?

Şu an elbet hepimizin canı yanıyor, 26 ocağa değil ülkeye ateş düştü, hepimizin ocağına ateş düştü fakat burada çıkıpta kürt vatandaşlara hain sıfatı yapıştırmaya, bu sıfatı genellemeye, yüzdelik oranlar vermeye de kimsenin hakkı yok. Bu şekilde yorum yapan arkadaşlar daha ölçülü akilane fikirler çıkarmalılar, kazandığımız insanları da bu önyargı yüzünden kaybedecek lüksümüz yok.

Allah şehit ailelerine sabırlar versin, milletimizin dirayetini dirliğini bütünlüğü bozmak isteyenlere fırsat vermesin..

Apo iti asılmakla bitmez destekleyen şerefsizlerinde kökünü kazınmalı.

Terör belasının oldugu ülkemixde idam cezasının kaldırılması tam bir ahmaklıktır.Hangi avrupa ülkesinde vatandaşın canına hergün kasdeden bixde ki gibi terör belası var..Biz terör belasından tam anlamıyla kurtulana dek asla ama asla idam cezası kalkmamalı..mutlaka geri getirilmeli..vatana ihanetin tek cezası vardır oda idam.hain kişiler asla benim vergilerimle beslenmemeli..Ha ne zaman ki ülke terör belasından kurtulur doğudan batısına bütün vatandaşlarımız medenileşir(insani değerlere sahip kişiler) işte o xaman idam olmaz..Ama o zamana dek..Çözüm belli Atamız bunu örneklede göstermiş zaten ama anlıyana:-Komutanım Menemen de Asteğmenimizi Katletmişler...
-Ne duruyosunuz Menemeni içindekilerle birlikte yıkın(............)..Bazen vücudu kurtarmak için kangren olmuş kol feda edilmeli...Allah bütün şehitlerimize rahmet eylesin..Yakınlarınada baş sağlığı dilerim..

başbakan diyor ki ben olsaydım asardım diyor. tamam işte hadi assın bakalım. bunlar boş laf asmayın brıak AKp apo ya neler yaptı

1-yerini beğenmedi. yeniden yer yaptılar konforlu ve havalı
2- canım sıkılıyor dedi. yanına arkadaş gönderdiler
3- gözüm asker görmek istemiyor dedi. askerlerin hepsini ordan çektiler
4- avukatlarım her hafta gelecek dedi. hemen yapıldı.
bunlar pazarlıklarla oldu
akp apo asamaz ama ona en uygun şartlarda ancak beslerler. kimse kimseyi kandırmasın

idam kaldırılırken o döneme bir bakalım MHP hariç bütün partiler idam kalksın diye oy verdi. o dönem akp yoktu ama akpli olan o döenmim saadet partilileri evet verdi abdullah gül, bülent arınç ,...

YIL 2010-2011
- 145 şehidimiz var efendim.
DEVLET YETKİLİLERİ: Sabrımız gerçekten taştı ama bekleyeceğiz.

YIL 1930
- Menemen'de Kubilay çavuş şehid oldu paşam.
Mustafa Kemal ATATÜRK: YAKIN ORAYI !!!

only61' Alıntı:
YIL 2010-2011

YIL 1930

akp hükümeti boyunnca 9 yılda yaklaşık 900 güvenlik görevlisi şehit verdik peki 2000 yılındaki şehit sayımız kaç cevap :6
şimdi akp hiç mi suçu yok aradaki farka bir bakın

80 lerde ülkemizdeki kavgalar yunanistanda da olmuşş..
bizde binlerce vatan evladını birbirine kırdırmışlar.
beğenmediğimiz yunanlılar sokağa çıkanı vurun emri çıkarıp..
zaiyatsız geçirmiş...
çıkanı vur bitir.
Devlet intikam almaz. Devlet kökünü kazır. Sorunu bitirir.
İntikam istemiyorum Tek vatan evladı deil köpeğimi bile kaybetmek istemiyorum..

Vaktinde idam edilmeliydi bu saatten sonra bir anlamı yok. Bu ş.siz zamanında Müslüman komşumuz suriye de Şamda villada yıllarca ağırlandı . Yeri bilinmesine rağmen ne siyasetçilerimiz ne de ordumuz hiç bir şey yapamadı. İsrailliler tarafından paketlenip öldürülmemek kaydı ile o günkü siyasetçilere teslim edildi. Şimdiki siyasetçilerin de bu konudaki yorumları palavra. Ne bugün ne de yakın gelecekte onu idama cesaret edecek hükümet yok. Resmen terörist olan kişiler şu an meclisimizde bir taraftan bölücülük yaparken bir taraftan bizim vergilerimizle maaşlarını alıp 1. sınıf hayat sürüyorlar. Teröristbaşının cezaevinden çıkartılıp kademeli olarak önce ev hapsine alınmasını sonra da serbest bırakılarak siyaset yapmasını dile getiriyorlar. Saçma sapan sebeplerden gariban insanları hapse atan, döven, öldüren, bu devletin savcısı, hakimi , polisi ise izlemekle yetiniyor.

İnsan haklarıymış, ab yasalarıymış hepsi palavra. Bölgede Olağanüstü hal ilan edilip tüm iletişim kesilmeli. İstlal Mahkemeleri tekrar kurulmalı, Ülkesini satana, ona yataklık yapana, besleyene gereken yapılmalı. En aşağı 150 kişilik grup oraya elini kolunu sallayarak gelmedi. Dağda birinin hayatta kalabilmesi için şehirde-köyde en az 10 tane besleyeni oluyor.

only61' Alıntı:
YIL 2010-2011

YIL 1930

İşte fark burada !
Türk Milleti Eski ruhuna kavuşmalı hain köpekler cesasız kalmamalı!

Tamam hükümet neyse de, peki buradaki komutan bozuntularının hiç mi suçu yok. 150-200 arası adam şehre giriyor ağır silahla basıp elini kolunu sallayıp gidiyor, yapılan hiç bir şey yok. 3-4 saat çatışma mı olur Allah aşkına. En uzak helikopter mesafesi 15 dk dır, kaldır helikopteri bombola şerefsizleri.

Apo idam edilmelidir ama onunla birlikte hakkari'de ne kadar üst komutan varsa sorguya çekilmelidir. Bu kadar basit değil, bu bir hıyanettir.

hakanotuken' Alıntı:
Tamam hükümet neyse de, peki buradaki komutan bozuntularının hiç mi suçu yok. 150-200 arası adam şehre giriyor ağır silahla basıp elini kolunu sallayıp gidiyor, yapılan hiç bir şey yok. 3-4 saat çatışma mı olur Allah aşkına. En uzak helikopter mesafesi 15 dk dır, kaldır helikopteri bombola şerefsizleri.

Apo idam edilmelidir ama onunla birlikte hakkari'de ne kadar üst komutan varsa sorguya çekilmelidir. Bu kadar basit değil, bu bir hıyanettir.

hocam yazdıklarınızdan o bölgedeki araziyi bilmediğiniz sonucu çıkıyor maalesef. keşke kağıt üzerinde olduğu kadar basit olsa...inanın o durumda kaldığınızda yardımın çok sonra gelebileceğini biliyorsunuz zaten. her göreve çıkarken helalleşip çıkıyorsunuz...

başbakanın söyledikleri ile yaptıkları arasında 180 derce fark var.
--pkk ile görüştüğümüzü söylüyorlar isaptlamayan şer.. siz
-- devlet görüşür ama biz asla görüşmedik
-- herkez herkezle görüşür ben emir verdim görüşüyoruz MİT ne günler için var

kesinlikle idam geri gelmeli ilk olarakta bi şerefsiz meydanda ibreti alem olarak asılmalı :x :x

Accipiter' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:

hocam yazdıklarınızdan o bölgedeki araziyi bilmediğiniz sonucu çıkıyor maalesef. keşke kağıt üzerinde olduğu kadar basit olsa...inanın o durumda kaldığınızda yardımın çok sonra gelebileceğini biliyorsunuz zaten. her göreve çıkarken helalleşip çıkıyorsunuz...

helikoper çalıların arasında mı uçuyor ada bilmiyoruz

hakanotuken' Alıntı:
Accipiter' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:

helikoper çalıların arasında mı uçuyor ada bilmiyoruz

hocam ben araziye çıktığımda burası dünyaya ait olamaz demiştim. haklısın buradan bakınca nasıl olur diyor insan ama inan ki öyle değil. samimiyetimle söylüyorum en büyük avantajları arazi yapısı...ne demek istediğimi hakkari veya şırnak merkezde oturan bile anlamaz. illa ki araziye çıkman lazım zihninde şekillenmesi için.

Geri