Antropi deneme süresi sorunu

Kodla Büyü

mu_korkmaz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Fatih projesi ile ilgili kurs verdiğim okulda bilgisayarlara antropi daha önce kurulmuş. Deneme süresi bittiği için programa girilemiyor. Aktive et demek istediğimde internet bağlantısı olmasına rağmen bağlantı yok diyor. Benim tek çözümüm sistem saatini geri almak oldu. Bu sefer de internet sayfalarına girişte problem çıkıyor. Uninstall tool aracını kullandım bütün dosyalarını sildim. Tekrar kurduğumda yine deneme süresi geçmiş gözüküyor. Yanılmıyorsam okulun interneti ile de ilgili olabilir. Sizlere sorum şu . Deneme süresini sistem saatini değiştirmeden nasıl uzatabilirim? Ya da antropinin ilacı gibi bir şey var mı?

Bizim labda da sürekli kurs veriliyor ve her dönem bu sorun yaşanıyor. Bilgisayarların içlerinde imajları var Allahtan, yeniden yüklüyorum ve Antropileri güncelliyorum. Formatsız, imajsız çözüm aklıma gelmiyor maalesef.

Hocam sorunu şöyle çözdüm. Eğitimhane den indirdiğim eski sürümü kullanıyorum. Eski sürümleri kaldırdım ve korumayı aktif hale getirdim. Kurs günü setup dosyasını gönderiyorum kuruyorlar.

Geri