Antalyayı bilenler özellikle konyaaltı

Kodla Büyü

zzh

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar muratpaşa otelcilik okulunda 5 günlük seminere katılacağım ailemle gitmek istiyorum konyaaltında uygun fiyatlı aile ile kalınabilecek oda kahvaltı otel, pansiyon biliyormusunuz? Yada başka bir ilçede, semtte plaja yakın konaklayabileceğim ve arabayla muratpaşa otelcilik okuluna gidip gelebileceğim yer var mı? Detaylı yardımcı olursanız sevinirim.

Benim yerimde olsanız nerde konaklardanız? Amacım ailem güzel bir yerde tatil yaparken bende zorlanmadan seminere gidip gelebilmeliyim?

Hocam o yakınlarda ikamet ediyorum.Bir tanıdığınız varsa kara yolları sosyal tesisleri(misafirhanesi) otelciliğe yaklaşık 100-150 metre uzaklıkta.Ayrıca otel derseniz golden ring otel 100 mt uzaklıkta

bahtsız_bedevi' Alıntı:
Hocam o yakınlarda ikamet ediyorum.Bir tanıdığınız varsa kara yolları sosyal tesisleri(misafirhanesi) otelciliğe yaklaşık 100-150 metre uzaklıkta.Ayrıca otel derseniz golen ring otel 100 mt uzaklıkta
hocam teşekkür ederim 5-10 km aralığında gidiş geliş yapabilirim seminere, bu mesafe aralığındada plaja yakın güzel uygun fiyatlı otel veya pansiyon önerebilirseniz sevinirim.

bahtsız_bedevi' Alıntı:
Ayrıca polisevi 200 mt uzaklıkta
öğretmenevi yaklaşık 1.5 km uzaklıkta
hocam keşke kamu tesislerinde yer bulabilsem fakat yer olsa bile yer yok diyeceklerinden eminim. Daha çok plaja yürüme mesafesinde otel düşünüyorum, yinede kamu tesislerinide bir umut ararım.

Hocam Antalya'da pansiyonların ne kadar temiz olduğu hakkında bilgim yok.(bazı pansiyonlar malum işlere göz yumuyorlar) size tavsiyem ya iyi bir otel ya da kamu misafirhanesi karar sizin

bahtsız_bedevi' Alıntı:
Hocam Antalya'da pansiyonların ne kadar temiz olduğu hakkında bilgim yok.(bazı pansiyonlar malum işlere göz yumuyorlar) size tavsiyem ya iyi bir otel ya da kamu misafirhanesi karar sizin
kamu tesislerini arayacağım umarım yer bulurum. Bulamazsam da inşallah kişibaşı 50 tl civarına oda kahvaltı güzel bir otel bulurum. Teşekkürler hocam.

ben bi ara katıldım antalyada seminere bazı ark.lar eşlerini getirmiş uygulama otelinde kaldılar... hem seminere hem denize yakın ... bi sor derim.

Geri