Antalya Alt Yapı Semineri Harcırahlar Yattı Mı

Kodla Büyü
arkadaşlar bu paraları yatırmayacaklar herhalde peşin 500 harcadık ama ödeme yok..
memura önden para ödetilmez ki....resmen devlete borç para verdik gibi bişey...

arkadaşın eşi polis, onlar da bizim gibi Antalya'ya seminere gitmişler ve 3-4 ay sonra ödeme yapılmış. Bizimde öyle olabilir, kimse kendi isteğiyle katılmadı... Bir de 15 yıl hapisle tehdit edildik iyi mi :D

susudes' Alıntı:
arkadaşın eşi polis, onlar da bizim gibi Antalya'ya seminere gitmişler ve 3-4 ay sonra ödeme yapılmış. Bizimde öyle olabilir, kimse kendi isteğiyle katılmadı... Bir de 15 yıl hapisle tehdit edildik iyi mi :D

aynen hocam ben de duydum o lafı :mrgreen:

Eşim 2 sene önce ankaraya eğitime gelmişti. O paramızı alamadık üstüne su içtik. umarım bunun üstüne su içmeyiz...

sesumut' Alıntı:
Eşim 2 sene önce ankaraya eğitime gelmişti. O paramızı alamadık üstüne su içtik. umarım bunun üstüne su içmeyiz...

olur mu ya yok mu bunun mahkemesi itirazı falan?

only61' Alıntı:
sesumut' Alıntı:

olur mu ya yok mu bunun mahkemesi itirazı falan?

Bu işler biraz farklı. O sıra Muş'ta çalışıyorduk. Bu işle ilgilenen memur resmen eziyet etti bize. Ödenek gelmedi, yıl sonunu bekleyin dedi. Sürekli gittik yanına hatta belgemizin fotokopisini bıraktık. Ama adam her gittiğimizde sanki ilk defa karşılaşıyormuşuz gibi baştan sordu herşeyi.. Yıl sonunda gittik ödenek gelmedi, sizin para zor gelir dedi. Sonra tayin çıktı Ankara'ya geldik. Şimdi bu ilden alamıyoruz, orası yapabilirdi diyorlar. Verecekleri para 120 liraydı, çektiğim eziyet çoktan o parayı geçti... Pes ettim artık

arkadaşlar çarşamba yada perşembe yatacak deniliyor....
Ankaradan döner sermayeden alınan bilgi...

çarşamba yatacaksa iyi bari borca harca yatırırız zaten doğru dürüst zam gelmedi

Sonunda bir tarih duyduk... İnşallah dedikleri tarihte yatırırlar...

arkadaşlar çarşamba yada perşembe dediler ama bugün çarşamba benim hesapta para yok....
Sizlerde durum ne acaba size yattı mı?
Hesaplamaları 2012 katsayılarıyla yaptılar uyanıklar,
2013 de yolluklar yevmiyeler zamlandı.. Madem geciktiriyorlar bari 2013 katsayılarıyla paramız yatsa...

allah belalarını versin. Yatırmamışlar.
Bari Çarşamba yada Perşembe yatar diye bizi kandırmasalar.
Arkadaşlar döner sermayeyi arayıp sıkıştıralım

Hocam aramanın ankara ile alakasını pek anlamadım. bizde olsak telefonla öğrenecez. ben ankaradayım, arayım bari şimdi :mrgreen:

arkadaşlar Döner sermaye işletme müdürlüğü ile görüştüm...
Harcırah ve yollukların ne zaman yatacağı ile ilgili net bir şey söylemedi. İsterseniz arayın belki size söylerler.
Telefonu veriyorum dahilisi ile beraber
0312-4175070 den 4204 dahili numaraya bağlanın.

Şimdi aradım ilgili birimle görüştüm. Sayman belgeleri tek tek inceliyormuş. Önümüzdeki haftadan itibaren kısım kısım yatırmaya başlayacaklarmış. Her arayana farklı birşey mi söylüyorlar anlam veremedim...

400 tane belgeyi tek tek inleyecekse sıkıntı var demektir...2014'e anca yatar... bizim milletin bi tane doğru işi olmaz mı?

hocam bu saçmalığa ne zman son verecekler.cebimizden harcayıp geliyoruz.parası olan var olmayan var.hiç düşünmezler mi bunlar.madem öyle kurs yapılan yerle anlaşsınlar ödemeyi onlara sonra yapsınlar...

antalya alt yapı semineri ücretleri yattı mı
Adamlar bizim alt yapımızı çökerttiler
Yeter ödesinler artık tam 1 ay olacak yeterrrr :( :(

Geri