Anneler günü...

Kodla Büyü

baysukru

Aktif Üye
Arkadaşlar anneler günü münasebetiyle eşime hediye almak istiyorum.Oğlumuz 7 aylık oldu ve eşimin ilk anneler günü olacak hediye tavsiyeleriniz ne olabilir.Teşekkürler

anneye özel bişey olsun bence, öyle ev eşyası, mutfak eşyası olmasın:) saat olabilir, eşarp, şal olabilir en güzeli bence altın bir yüzük veya kolye :)

benim bildiğim anneler gününde herkes annesine hediye alır :D... babalar gününde nedense hatırlanmayız...

hocam yinede tavsiye istiyorsan üçünüzün bir karakalem resminizi çizdirin...

SAyın hocam bence de üçünüzün fotoğrafını içeren bir kolye güzel bir hediye olur. Yada duvara asabileceğiniz şekildede yaptırabilirsiniz..

Arkadaşlar merhaba, malum anneler günü yaklaşmakta. İnşallah yakında baba olacağım. Eşime anneler gününde ne hediye edebilirim acaba. İlginç fikirlerinizden faydalanmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

gerçekten ya ne alacağız. şimdiden sitelere bakmaya başladım. zor bu hediye işi heleki küçük bir ilçede ve uzakta yaşıyorsan :(

arkadaşlar ben kararımı verdim.Oğlumun dün portre fotoğraflarını çektim profesyonel makine ile.Onuda ıspartadaki arkadaşıma gönderdim 40x50 boyutlarında halıya dokutuyorum.Eşime sürpriz yapacağım..

BAYSUKRU' Alıntı:
arkadaşlar ben kararımı verdim.Oğlumun dün portre fotoğraflarını çektim profesyonel makine ile.Onuda ıspartadaki arkadaşıma gönderdim 40x50 boyutlarında halıya dokutuyorum.Eşime sürpriz yapacağım..

GERÇEKTEN GÜZEL VE ORJİNAL BİR fikirmiş. Bende eşimden hediye almak isterim ama hep benim o kadar parayı vermeyeceğim şeyler alır gelir. Mesela pahalı cüzdanlar, çantalar, evde bakmaktan sıkıldığım çiçekler, tek taş yüzük falan. Alınmasın, kırılmasın diye kendine söyleyemem çok beğenmiş gibi yaparım. Ama bana çok sıradan geliyor. Yani zaten bende para kazanıyorum istersem kendim de o tarz şeyleri alabilirim. Eşimin bana sürpriz olacak beklenmedik şeyler yapmasını isterdim o zaman daha unutulmaz olurdu. Mesela bir pankart hazırlatıp evin karşısına asmak, uçan balonlara yazılar yazıp onlarla eve gelmek ya da balkondan (tabi balkon çok yüksek değilse) ona ulaştırmak, daha önce hiç gitmediğiniz güzel bir yerde bir yemek falan filen:)

mellow' Alıntı:
BAYSUKRU' Alıntı:

GERÇEKTEN GÜZEL VE ORJİNAL BİR fikirmiş. Bende eşimden hediye almak isterim ama hep benim o kadar parayı vermeyeceğim şeyler alır gelir. Mesela pahalı cüzdanlar, çantalar, evde bakmaktan sıkıldığım çiçekler, tek taş yüzük falan. Alınmasın, kırılmasın diye kendine söyleyemem çok beğenmiş gibi yaparım. Ama bana çok sıradan geliyor. Yani zaten bende para kazanıyorum istersem kendim de o tarz şeyleri alabilirim. Eşimin bana sürpriz olacak beklenmedik şeyler yapmasını isterdim o zaman daha unutulmaz olurdu. Mesela bir pankart hazırlatıp evin karşısına asmak, uçan balonlara yazılar yazıp onlarla eve gelmek ya da balkondan (tabi balkon çok yüksek değilse) ona ulaştırmak, daha önce hiç gitmediğiniz güzel bir yerde bir yemek falan filen:)
Teşekkür ederim...
Bence eşinizle birlikte romantik bir kaç film izleyin sonra film içerisindeki sürpriz olayları izlerken onları eşinize beğendiğinizi hissettirin.Emin olun anlayacaktır ve bir sonraki hediyesi sizin istediğiniz tarzda hediyeler ve sürprizler olacaktır.
Mutluluklar dilerim

Arkadaşlar alınmayın ama nedense çoğu insan karısı yada eşine hediye alıyor. Sitede hiç anneme ne alayım gibi yazılar göremiyorum. :(
Eğer eşin için düşünürsen güzel bir akşam yemeğine götür.

ciyasoft' Alıntı:
Arkadaşlar alınmayın ama nedense çoğu insan karısı yada eşine hediye alıyor. Sitede hiç anneme ne alayım gibi yazılar göremiyorum. :(

hocam ben sordum bilee aneme ne alsam banada yardımcı olursanız sevinirim :)

ben de annenize alacaksınız diye açmıştım başlığı.. anneme ne alsam diye düşünüyorum, bulamadım. kıyafet alırım belkii..

eşinize hediye düşünmeniz büyük incelik. tebrikler..

ciyasoft' Alıntı:

gerçekten ben annemn için düşünüyorum ne alsam acaba :)

Geri