Anneler Günü için Ne Alsam???

Kodla Büyü
Arkadaşlar düşmeyin şu tuzaklara. Anneleriniz eminimki bir tutam sevgi den başka birşey istemez.. Anne onlar... Adından belli.. Tel açıp annem nasılsın dedimmi en güzel hediyeyi veriyorum...

5355' Alıntı:
Arkadaşlar düşmeyin şu tuzaklara. Anneleriniz eminimki bir tutam sevgi den başka birşey istemez.. Anne onlar... Adından belli.. Tel açıp annem nasılsın dedimmi en güzel hediyeyi veriyorum...
bence bir hediye de yanında güzel olur 5355 hocam:)) ama ev eşyası değil tabiki o na özel birşeyler

ben sevmiyorum bu günü hem de hiç...
çocuğu olamayan çiftler için, çocuğu şehit olan analar için, anası küçükken ölmüş küçücük çocuklar için yılın en kötü günü hatta haftası.. çünkü yaygarası 1 hafta önceden başlıyor. annesi olmayan yavrucakların başı iyice yere düşüyor.... :cry:

kalksın böylesi günler...

hbasdereli' Alıntı:
Geçen sene porselen çaydanlık aldım bu yılda tost makinesi almayı düşünüyorum maksat vatandaş yararlansın:))
Çok beğendiğim ama bir türlü uygulayamadığım bir sistem :D Millet ne güzel tava tencere alıyor..

Dünya Avarelik Günü
Anneler Günü
Babalar Günü
Doğum günü
Sevgililer Günü
Öğretmenler Günü
Evlilik Yıl dönümü
Tanışma Yıl dönümü
vs vs.

bilerzen' Alıntı:
ben sevmiyorum bu günü hem de hiç...
çocuğu olamayan çiftler için, çocuğu şehit olan analar için, anası küçükken ölmüş küçücük çocuklar için yılın en kötü günü hatta haftası.. çünkü yaygarası 1 hafta önceden başlıyor. annesi olmayan yavrucakların başı iyice yere düşüyor.... :cry:

kalksın böylesi günler...

aynen öyle..ben de annemi kaybettim 7 yıl önce ve anneler günü benim için ızdıraptan başka birşey değil.. :cry: çıkıp da buraya ne alsak onu mu alsak bunu mu alsak diyorlar, biraz duyarlı olabilseler keşke....

Geri