Anneler Günü için Ne Alsam???

Kodla Büyü

EnTRoPi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Slm arkadaşlar. Günlerdir düşünüyorum ama bulamıyorum. Eşime hediye almak konusunda hala birşey bulamadım. Klasik şeyler(Parfüm, çiçek, takı vs) almak istemiyorum. Hem farklı hemde çok hoşuna gidecek bir hediye arıyorum. Bu konuda yardımıınızı bekliyorum. Siz olsanız ne alırdınız?

dijital fotoğraf çerçevesi alın resimlerinizide koyarsınız içine harika olur

konuyu hortlatalım.
çok açılabilecek durumun yok ama miniklerimin annesinin anneler gününü boş geçmek istemiyorum
etkisi etiketinden büyük orjinal fikirler lütfen

kily' Alıntı:
konuyu hortlatalım.
çok açılabilecek durumun yok ama miniklerimin annesinin anneler gününü boş geçmek istemiyorum
etkisi etiketinden büyük orjinal fikirler lütfen
çocuklarınız yapacağı bir yapbozu güzel bir çerçeveyle hediye olarak sunabilirsin hocam

Arkadaşlar annenize ne alacaksınız? Anneler günü için insanlar sadece eşlerine hediye alıyorlar(çoğunlukla) ama nedense anneleri akıllarına bile gelmiyor. Eşinize hediye alması kolay. Bir sürü seçeneğiniz var. Eğer seçenekler azaldı ise her önüne gelen günde hediye alındığı ve dolayısıyla önemli günlerin değeri düştüğü içindir.

çocuk derken bizimkiler henüz bebek biri iki bucuk biri bucuk :D ellerinden yapboz dan ziyade boz çıkıyor

annelere de çok aldık hocam kücük ev aletlerinden düzdük artık onlara ziyaret ettimizde götürecez tabi şimdi arayıp el öpecez. eşler hergün başımızda :mrgreen:

Geçen sene porselen çaydanlık aldım bu yılda tost makinesi almayı düşünüyorum maksat vatandaş yararlansın:))

Ben bir bayan olduğum halde anneme uygun kıyafet bulup alamıyorum, denemeden aldığım için hep sorun çıkıyor. Çiçek derseniz soluyor, işine yaramıyor. Evde işine yarayabilecek tüm küçük aletler var. O yüzden ben son 3 anneler gününde ayağına olduğunu bildiğim spor ayakkabıdan alıyorum. Çünkü her gün spor ayakkabı giyiyor. Aldığım ayakkabının her yıl amblem rengi değişiyor, ucuz olanı alıyorum:) İşine yarıyor, giyiyor.

ben bir anne olarak bu günlerde ev eşyası almaya karşıyım. ne oluyor canım şimdi eşim bana tost makinesi alınca o benim mi oluyor. bence hediyeler özel olmalı. ben anneme çanta alıcam. bence siz de sadece eşinizin kullanacağı bir hediye alın

Güzel bir balkonumuz var, semaver aldım. Yaz akşamlarında iyi olur. Umarım beğenir anneciğim :oops:

Değişiklik yapın hiçbirşey almayın, açın telefonu ve SENİ SEVİYORUM ANACIĞIM deyin...

Genelde kız kardeşim araştırır , seçer ben de yarı parasını veririm.
İmkanlarımız ölçüsünde annelerimizin şu an neye ihtiyacı varsa ya da almak istediği bir şey varsa onu almaya çalışalım.

Geri