ANKET lab icin antivrüs sizce hangisi ?

Kodla Büyü

06Davut

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
sayın hocalarım eskiden avast kullanıyordum lisans için crak süresi bitti dedi güncelleyince yeni bir antivirüs lazım
reklamsız, ücretsiz, bilgisayarı kasmayan, işe yarayacak bir antivirüs :) olmadı lisanslı ***** de olur da öğrenci pc olunca shadow defender de olmasına rağmen yinede olsun imaj da var yinede öğrenciye anlatırken de gösteririz

avast ile istediğim site adını girip engelleyebiliyordum açılmadan pc tarama yapabiliyordu. iyi idi de lisanli olanı idi. bitdefender de uzaktan kontrol de varmış işe yarar. ama hiç kullanmadım

usb disk security kurun da antivirüs çokda önemli değil bence, çocuklara usb disk security ve attrib komutunu anlatın. gizlidosyaları göster bat hazırlayıp masaüstlerine attım usb disk sec. siliyor çocuklar göster.bat ı çalıştırıyor işlem tamam.

ademola' Alıntı:
usb disk security kurun da antivirüs çokda önemli değil bence, çocuklara usb disk security ve attrib komutunu anlatın. gizlidosyaları göster bat hazırlayıp masaüstlerine attım usb disk sec. siliyor çocuklar göster.bat ı çalıştırıyor işlem tamam.

evet mantıklı bakalım çıkan oy sonucuna göre de kendi bilgisayarıma yüklerim antivirüsü. teşekkürler hocam .

Ben avg 2012 sürümünü indirip makinelere kurdum guncelledim timefreeze kurdum sorun yok 2 senedir

Kendi bilgisayarima da 2015 sürümü kurdum usb disk security de kurulu problem yaşamadım

Geri