Ankastre tavsiyeleri

Kodla Büyü

dokmeefrail

Süper Üye
Süper Üye
Evimize ankastre set almak istiyoruz. Tek tek de olabilir. Fırını ayrı, aspiratörü ayrı ocağı ayrı. Bunlardan en önemlisi fırın benim için. Yakmayan, iyi pişiren bir fırın önerebilir misiniz? Kullananlardan tavsiye bekliyorum.

Hocam ben kirada otururken tanıştım ankastre ile. ilk evimde yoktu fırınımız vardı ufak işimizi görüyordu. Evi değiştirdik yeni evde Mekappa diye bir marka vardı. bu neymiş böyle duymadık hiç dedik kullandık. beğenmezsek nasılda fırınımız var ona geçeri dedik. Fırını çok sevdik. Kısa sürede güzel pişiriyordu. 2 sene sonra ev almak nasip oldu. Örnek dairede Mekappa takılı idi yine. normalde ankastre yok dedi. Israr ettik tamam size vereyim dedi. sonrasında müteahhit sordu marka ne olsun diye. bizde bu marka olur sıkıntı değil bildiğimiz marka dedik. 2013'ten beri kullanıyoruz memnunuz. 2 kez ızgarası arızalandı ilkkinde servisi çağırdım değiştirdi. o sırada izledim değiştirmesi kolaymış. Sonra yine alt ızgara arızalandı onu de kendim değiştirdim sadece ızgarayı aldım servise emek vermemiş oldum. 2013 te aldık evi. 2 kez ızgara bozuldu onun dışında pişirmesinden çok memnunuz. gören iyi hızlı pişiriyor diyor. Alırsınız almazsınız bilemem ama bizde durum böyle. Ürün yerli üretim. davlumbaz motoru yabancıymış bir tek.

Evimize ankastre set almak istiyoruz. Tek tek de olabilir. Fırını ayrı, aspiratörü ayrı ocağı ayrı. Bunlardan en önemlisi fırın benim için. Yakmayan, iyi pişiren bir fırın önerebilir misiniz? Kullananlardan tavsiye bekliyorum.
Hocam ankastrede Franke en iyisidir ama 3 lü set 6500 den başlıyor. Maddi sıkıntı yoksa Franke. Maddi sıkıntı biraz varsa Bosch. Maddi sıkıntı çok varsa Kumtel:)
Eski evimde bosch vardı gayet memnundum. Şimdi Kumtel kullanıyorum gerçekten memnunum. Fırını çok kullanıyorum. Davlumbaz uzaktan kumandalı ve bir çok özellik var zaman ayarlı vs. Ocak gaz emniyet sistemli. Zaten çoğunda standart var. Doğalgaz var ise direkt doğalgaz uyumlu alın. Sonra ocak memesi mi ne onu değiştirmek için uğraşmayın.

Geri