Ankara'ya THINK.COM seminerine gidiyorum-istekleriniz

Kodla Büyü

ghost

Site Admin
Yönetici
Arkadaşlar bugün il milli eğitim den gelen telefonla http://www.think.com seminerine Kayseri il koordinatörü olarak gideceğim söylendi, bende şaşırdım, beni nerden buldular bilemiyorum.
gidip görelim bakalım, hem edinilen bilgileri, evrakları ve kaynakları sitemizde de paylaşmış oluruz.

Verdikleri evrakta söz konusu eğitim portalının 50 ülkede 300 bin öğrenci ve öğretmen tarafından kullanılmakta olan, öğrenciler ve öğretmenler arasında iletişim kurmak, onların işbirliği içinde proje tabanlı öğrenme yöntemleriyle teknolojiyi kullanmalarına imkan sağlamak üzere tasarlanmıştır diyor.

Arkadaşlar http://www.think.com/tr/ sitesine girip bir göz atın, varsa sormak istedikleriniz burada sorularınızı yöneltin bende gittiğim yerde sorayım.Bu şekilde en yüksek verimi almış oluruz.

Yorum ve sormamı istediğiniz soruları bekliyorum

verilen yazıda ilgili gördüğüm yerlerin fotoları

Ekli dosyalar

• EK-1THINK.COM_GÖREV_VE_SORUMLULUKLAR.rar
    15.1 KB · Görüntüleme: 72
ghost normalde il kordinatörü olarak (think)eğitici formatörleri gönderiyorlar. Ben de manisadan katılıcam yarın görüşürz.

ghost hocam il koordinatörü olduğunu bilmiyordum
inşallah faydalı bi seminer olur

selam.. hayırlı olsun.. geçenlerde benim okulumuda aramışlar ilden.. benim okul da bu proje için pilot okul seçilmiş.. ve bende formatör olarak ekibe seçilmişim tabi.. il kordinatörünü aradım.. ankaraya sweminere gidicem döndümde toplantı yapıcaz netteki siteye göz at dedi.. baktım ama kesinlikle bişey anlamadım...okul formatörlerinin görevi ne olacak?? çok merak ediyorum en kısa zamanda bilgilendirirseniz sevinirim.. bakalım size neler anlatacaklar ankarada??

ghost hocam yazının benim için olan kısmını kesmişsiniz.. okul formatörünün görevide yazıyor sanırım.. mümkünse o kısmıda yollarsanız bende bilgilenmiş olurum.. çok teşekkürler şimididen.. kolay gelsin..

Dosyayı ekliyorum burda ayrıntılı yazıyor.

Cemal TANER
Think.com İl Koordinatörü Manisa

Ekli dosyalar

• EK-1THINK.COM GÖREV VE SORUMLULUKLAR.rar
    15.1 KB · Görüntüleme: 72
Geri