Ankaradaki Network (CCNA Discovery 2) Kursu

Kodla Büyü
memiş beye sordum ben ikigün önce ama henğz yatmadı dedi. biz işlemleri bitirip gönderdik dedi

bugün itibariyle yatmamış halen hocam. kurs 2 ay önce bitti ama halen yatmadı, nasıl iş anlamış değilim....

Dedim ya daha önceden Ankarada yapılan bir kursun parasını 4 ay sonra almışlar. ...

paralardan haber var mı arkadaşlar? birde mebsis deki Kişisel Bilgiler sayfasında yer lan almış olduğum hizmetiçi faaliyetler arasında bu kurs görünmüyor. Sizde durum nedir acaba?

aynı hocam hem paradan ses yok hemde mebbis de gözükmüyor. bu nası bir iş anlamadım gitti. Beklemekten bi hal olduk.

ben de fark ettim hocam mebbis de hizmetiçi kursların içine bu kurs dahil edilmemiş.:( nasıl iş anlamış değilim.

hocalarım yatan varmı parası bende hala ses yok. daha çok beklermiyiz.

arkadaşlar mrblar...bugün erdal hocaya paralarımızın neden hala yatmadığını sordum.evraklarda bir hata olmuş.tekrar hazırlanıp gönderillmiş. herhangi bir hata daha çıkmazsa bayram sonrası dedi:) anlaşılan bir bayram DAHA geçireceğiz....
mebbiste görülmemesi insan kaynaklarının görevi bu paranızın yatmamasıyla bir alakası yok dedi.
umarım en kısa sürede yatar............... :wink:

varmı bir gelişme yattı herhalde yazmadığınıza göre birşey :) iyi günlerde harcayın

awaited' Alıntı:
yokk hocamm nerdeee....
yatar insallah hocam faxla magdur olmazsınız peki ankarayı aradınızmı son zamanlarda sordunuzmu eminim yetkilillerin teli yada mail adres ivardır elinizde ne diyorlar

bir arkadaş aramıştı, evraklarda yanlışlık yapılmış, Kurban bayramından sonra yatar demişler kendileri.... hayırlısı artık.....

bende bugün aradım. Eğitim yönetici memiş hocam evraklar bugün imzaya gelirse bi 10-15 gün sonra yatar dedi.(Yanlışlıktan dolayı tekrar hazırlanmış)

hocalarım parası yatan varmı ? şunları bir kez daha arasak. :x bu nasıl bir iştir.

Arkadaşlar az önce eğiteki aradım. Bizim ücretlerimizin yapıldığını ve imzada olduğunu söyledi. bu hafta imzalanırsa cumaya paranız yatar dedi :?
yaklaşık 5 aydır aynı süreçte olduğumuzu ;sürekli yok evrakta yanlışlık var ,yeniden yapıldı, gönderildi vs cevaplar verildiğini söyledimm...
telefondaki arkadaş çok hoş bir şive ile "yok gardaş biz yaptık daha önce yapanların hatasından kaynaklanıyo" dedi.
hadi hayırlısı bakalım :)

Geri