Ankara'da ses seda yok. Bilgisi olan var mı?

Kodla Büyü

ayesiloglu

Site Gezgini
Arkadaşlar bugün Ankara ili için bişey duydum.
Eğitim-Öğretimin aksamaması için dönem sonuna kadar bekletilecekmiş görevlendiermeler.
Benden başka duyan var mı?
Yada başka duyumu falan olan var mı?

hocam görevlendirmeler hala yapılmadı mı ankarada? Biz de ilçe formatörü kim oldu diye bekliyoruz? Nereden aldınız bu bilgiyi acaba?

görevlendrilmeyi kabul ettik. Yazılarımızda yazıldı fakat valilikte onay bekliyomuş hala. benim ilçe kalecik.

BAY_CENDERE hocam inanın birçok ilde işleyiş Ankara'dakinden çok daha iyi gidiyor(her anlamda)...Sonuçta yurdum insanı :) ..Ankara'nın pek bir farkı yok..

ayesiloglu hocam aslında bu mantıklı..Çünkü okullardan öğretmenleri çekmek gerçekten aksatacak dersleri...Ben görevlendirme için işlem yapılmadı diye düşündüm siz konuyu açınca...Zaten onayı vermişsiniz nasıl olsa olur.Şimdiden hayırlı olsun...

Bizlik bi işlem kalmadı. Tek sorun valilik onayında.bence dönem sonuna kadar görevlendirme olmayacaksa valilik onayına gerek yok zaten. Haziran 30da direk bakanlık onayı yapılır.

evet hocam muhtemelen öyle olur.. Bu arada ben en son Kalecik'in meb sitesini incelemiştim..walla hiç beğenmemiştim hocam..siz eğitici olunca bi zahmet el atarsınız artık..Kalecik'i daha yakından tanıma fırsatımız olur.. :roll:

bende inceledim dediğin gibi durumu pek içaçıçı değil. göreve başlarsan ilk el atacağım şeylerden..

BAY_CENDERE' Alıntı:
Meb dibine bile ışık veremiyor veremiyor galiba. Ankaraada hal böyleyse artık edirne kars ne haldedir?
İlk mesajımın kısmeti burayaymış. Bu konu ile ilgili bir anımı anlatmak istedim.
Yıl sanırım 1999 filandı. Ağrı ilinden Ankara Polatlı'ya tayin olmuştum. Okula gittiğimde bayrak direğinde bayrağın olmaması dikkatimi çekmişti. Okul müdürüne bayrağın niye çekili olmadığını sorduğumda "-Dalga mı geçiyorsun? Hafta içi bayrak niye çekili olsun?" dedi. Ağrı'da okulumuza resmi yazı geldiğini uzun süredir hafta içide bayrağın gönderde kaldığını söyledim. Böyle birşeyden haberinin olmadığını söyledi. Yaklaşık 2 ay sonra resmi yazı geldi :D
Ayrıca benim atama kararnamem Ağrı'ya gelmiş ben oradan ilişiğimi kesip Polatlı'ya göreve başlamaya geldiğimde yazım hala gelmemişti gidip Ankara MEM den elden aldım :D

Geri