Ankara'da Norm Fazlası Atamaları

Kodla Büyü
Hocam bu yazıya ulaşabilir miyiz? mail atılan okul varsa
Ankara'nın yer değiştirme klavuzunun III.Genel Açıklamalar 8. Maddesine göre; Norm Fazlası tespiti yapılmış personel listesinde başvuru işlemleri başladıktan sonra değişiklik yapılmayacaktır. Diyor.1 Aralıkta başlamış 1.başvurular.

"2015-2016 Eğitim Öğretim Yılında açılacak Şube ve Ders Yükünden dolayı norm içine girme ihtimali olan öğretmenlerimizin mağdur olmamaları için durumlarını açıklayan yazının acilen müdürlüğümüz atama bölümüne elden teslim edilmesi gerekmektedir. Not: Bu durumu daha önce bildiren okullarımız göndermeyecektir."

Yukarıdaki yazı başka bir forumdan aldığım 19.12.2015 tarihinde insan kaynakları şube müdürlüğünden gönderildiği söylenilen söylenilen yazı. Yazının tarihi 2.aşama başvurlarının son günü. Klavuzda ise "madde 8 . Norm fazlası tespiti yapılmış personel listesinde başvuru işlemleri başladıktan sonra değişiklik yapılmayacaktır."

Bu yazı gelen okul var mı acaba?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2014-12-22-12-32-44.jpg
    Screenshot_2014-12-22-12-32-44.jpg
    44.9 KB · Görüntüleme: 415
eterna' Alıntı:
Hocam bu yazıya ulaşabilir miyiz? mail atılan okul varsa
Ankara'nın yer değiştirme klavuzunun III.Genel Açıklamalar 8. Maddesine göre; Norm Fazlası tespiti yapılmış personel listesinde başvuru işlemleri başladıktan sonra değişiklik yapılmayacaktır. Diyor.1 Aralıkta başlamış 1.başvurular.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2014-12-22-12-32-44.png
    Screenshot_2014-12-22-12-32-44.png
    27.2 KB · Görüntüleme: 415
Yok arkadaş, polatlıda da açık gösterilmeyen halk eğitim merkezi şu anda özür gurubunda açılmış. ne diyelim. hak hukuk arayacak yer de kalmadı. kimi kime şikayet edecez

yaz bimere hocam.ne cevap vereceklerini kendileri düşünsün.ne kadar çok şikayet edilirse o kadar başları ağrır.hiç yoktan iyidir.

ÖNEMLİ!!!! KARARNAMESİ GELEN ARKADAŞLAR. OKULA KARARNAMELERİN GELDİĞİ MAILDE BULUNDUĞUNUZ İLÇEDE 2.AŞAMA VE RESENDE ATANANLAR GÖZÜKÜYOR.

hangi ilçesedesin hocam, kararnameler mebbis den alınıyor. maili paylaşabilirmnsin? yada hangi tarihte gelmiş

Okulun outlook'a baktım Çankaya'dayım ayın 19.12.2014 insan kaynaklarından öyle bir mail gelmemiş. Ayrıca il okula mail yollamamış.

eterna' Alıntı:
hangi ilçesedesin hocam, kararnameler mebbis den alınıyor. maili paylaşabilirmnsin? yada hangi tarihte gelmiş
altındağdayım hocam. okulun meb uzantılı mailine kararnamelerin ekli olduğu geçen hafta gelen bir mail var. ilçenizdeki bütün branşları görebiliyorsunuz.

salihertugrul' Alıntı:
eterna' Alıntı:
altındağdayım hocam. okulun meb uzantılı mailine kararnamelerin ekli olduğu geçen hafta gelen bir mail var. ilçenizdeki bütün branşları görebiliyorsunuz.
Hocam çankayadayım baktım öyle bir yazı yok. eklerini paylaşabilirmsin? beni de altındağ atadılar pardon yolladılar

salihertugrul' Alıntı:
eterna' Alıntı:
hocam 9 norm fazlasının ve atananların listesini paylaşabilirmsin? beni çankayadan altındağa yolladılar dava açacağım listeyi yollarsan yada paylaşırsan sevinirim.

salihertugrul' Alıntı:
BENİM BULUNDUĞUM İLÇEDE, 9 NORM FAZLASINDAN 2.AŞAMA VE RESENDE SADECE 3 KİŞİ ATANMIŞ.
hocam ilçedeki bütün norm fazlaları aynı ilçede atanmadan beni çankaya'da 1tane ihtiyaç varken nasıl altındağ'a atar??

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü

Bilişim Koordinatörlüğü
BİLGİ İŞLEM VE EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ -1 BİRİMİ
1.AŞAMA
Bu aşamada sadece 1. dönem görev yapan formatörler başvuracaktır.

2014-2015 II Dönem BTR Başvuru İşlemleri

Fatih Projesi kapsamındaki okullarımıza kurulan teknolojik donanımların daha etkin ve verimli kullanılabilmesi amacıyla, Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü'nün ilgide kayıtlı yazısında belirtilen esas ve usuller doğrultusunda, 2014–2015 Eğitim Öğretim Yılı II.Dönem “Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen” görevlendirmesi yapılacaktır.
Bu kapsamda, 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı I.Dönem görevlendirmesi yapılan Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenlerimizden II.Dönemde görevlendirmelerinin uzatılmasını isteyenlerin başvuruları, "http://ankara.meb.gov.tr/bilisim/btr" internet adresi üzerinden 13 - 16 Ocak 2015 tarihleri arasında elektronik ortamda alınacaktır. Başvurularını tamamlayanlar okul/kurum müdürlüklerince onaylanmış başvuru formlarını 16 Ocak 2014 tarihi mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri Şube Müdürlüğü(1) 'ne şahsen teslim edeceklerdir "taşra ilçelerimizde görev yapan öğretmenlerimizin başvuru formları İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından resmi yazı ile daha sonra asılları ulaştırılmak koşuluyla belirtilen süre içerisinde gönderilebilir.".

arkadaşlar bunu sadece benim ilçemde göndermiş olabilir. kararnameniz geldi diye gösterilen mailin ekinde gördüm bende. ama biraz zorlarsanız kendi ilçenizin listesine ulaşabileceğinizi düşünüyorum. okula gelmediyse ilçeye gidip sorabilirsiniz.

ARKADAŞLAR KONUYU TOPARLIYORUM. ÖNCELİKLE OKULUNUZA BÖYLE BİR MAİL GELİP GELMEDİĞİNİ KONTROL EDİN. GELMEDİYSE ŞU ANDA ÇALIŞTIĞINIZ İLÇENİN LİSTESİNE İLÇE MEM DEN ULAŞMAYA ÇALIŞIN.

salihertugrul' Alıntı:
ARKADAŞLAR KONUYU TOPARLIYORUM. ÖNCELİKLE OKULUNUZA BÖYLE BİR MAİL GELİP GELMEDİĞİNİ KONTROL EDİN. GELMEDİYSE ŞU ANDA ÇALIŞTIĞINIZ İLÇENİN LİSTESİNE İLÇE MEM DEN ULAŞMAYA ÇALIŞIN.

hocam Çankaya ilçeyi aradım. Sadece kararnameler geldi atanıp atanamayan listesi yok dedi. İl Milli eğitime'de BİMER'den sordum bilgi edinme 21. maddesi gereği veremeyiz demişti.

Arkadaşlar BİMER e yeniden yazıyorum. Kılavuza uyulmaması, resen ataması yapılması gerektiği halde yapılmayan öğretmen sayısı ve nedeni, yeniden norma alınan bu öğretmenlerin sıralamayı değiştirdiği gibi nedenlerle resen atamamın iptalini istiyorum.

Hocam yazıyı paylaşsanız da bizde durumumuza göre değişiklik yapıp göndersek belki çok kişi olursa bir faydası olur.

ya arkadaşlar merak ettim bölge normu kaç saatmiş?? yani norma düşmeyen bir tanıdığınız varmı??

Geri