Ankara'da kalacak yer?

Kodla Büyü

abdal

Aktif Üye
Çocuğum hasta hacettepe hastanesine götürecem, bize uygun kalabileceğimiz bir yer önerisinde bulunacak arkadaşlar var mı ?

hastaneye gidip geleceğimiz için hastaneye yakın veya ulaşımı kolay olması gerekiyor

ilksan deha kurtulusta ankaraya yakin tam yaninda ogrenci yurdu var kiz ogrenciler icin. ulasim sihhiye tarafina kolay olur dolmus var banliyo tren ankaray ne isterseniz onunde. taksi de cok yazmaz ordan .turizm otelcilik ise besevlerde. ilk tercih daha ii olacaktir yakinlik olarak ucretler 90 120 tl arasi degisir tek kisi mi iki mi. eger astiden gelirseniz direk asti kurtulus yapar inerseniz.

Allah acil şifa versin.

ÇASGEM'de kalabilirsiniz, arabayla 20-30 dk, otobüsle 40/50 dk kadar sürer.
Ucuz, temiz ve yemekleri güzeldir.

TEL : 0 (312) 527 65 80 / 0 (312) 594 14 00

Milli Kütüphanenin karşısında TEDAŞ'ın misafirhanesi var sayın hocam. Fatih ETZ zamanı 1 gece konakladım. Odalar temiz, ferah. Normalde 50 TL ama öğretmen kimliğinizi gösterdiğinizde 32 TL (kahvaltı hariç) oluyor. Önden arayıp rezervasyon yaptırmanız daha isabetli olur.
Çok çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin.

ben eşim ve bebek kalacağız, çok teşekkürler yardımlarınız için, ankara'da ne kadar kalacağımız belli değil.

Hocam Allah acil şifalar versin. Tez zamanda sağlığına kavuşur yavrunuz inşallah.

Hacettepeye 15 20 dk metroya 5 dk yürüme mesafesinde kamusen misafirhanesi var hocam cebecide tes üyelerine ve yakınlarına 2 sene once 15 20 lira civarındaydı internet sitesinden telefonunu bulabilirsiniz
hemen karşısından hastanenize dolmuşda var

Kaç gün kalacağımız belli değil, hastanedeki duruma göre kaç gün kalacağımız belli olur

Hocam geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.
Yukarıda bir arkadaş bahsetti galiba Beşevlerde turizm otelcilik okulu yıkılmış arkadaşlar, 1-2 hafta önce oradan geçerken gördüm.
Devlet kuruluşlarının misafirhaneleri, bir ara karayollarının vardı ama ne durumda bilemiyorum, beşevler civarındaydı.
Veya sendikaların misafirhanelerine bakılabilinir.Öğretmenevi Ankarada yok gibi, bir tane var beştepede fiyat ve yer sıkıntı olabilir.

Çocuğum hasta hacettepe hastanesine götürecem, bize uygun kalabileceğimiz bir yer önerisinde bulunacak arkadaşlar var mı ?

Hacettpe Üniversitesinin arka tarafı, Hamamönü'nde küçük oteller var günlüğü kişi başı 40TL den başlıyor fiyatları kahvaltı yok çoğunlukla. Buradaki otellerin müşterileri de genelde hastanede yakını olanlar oluyor. Otellerin bulunduğu yer ile hastane kampüsü neredeyse bitişik ve giriş çıkış için bağlantısı var. Bir gidip bakmanızın faydanıza olduğu kanısındayım.

Geçmiş olsun.

Arkadaşlar İlksan 75tl.Ben de diplomamı almaya gideceğim.Bu ilksan haricinde bu Kızılay civarı biraz daha hesaplı 1 gece nerede kalabilirim?

Geri