ANKARA ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
selam arkadaşlar hüzünlü bir geceden, aydınlık yarınlara selam olsun ben 2005 mezunuyum seneler geçtikçe dahada yaklaşmak istiyor insan geçmişe...
Sivas dan selamlar saygılar..
almanlara karşı yenildik üzüntümüz ondandır...

ts0661 slm hayatım önceki yazılanları okumamıştım az önce çarptı göizüme bizim sınıfta bi kaç kişi var bakıyorum. görüşmek dileğiyle..

yasin

yasinakkus' Alıntı:
Merhaba, arkadaşlar bende 2003- den uzatmalı 2004 mezunuyum... napıyosunuz buralarda böyle. kolay gelsi n:D

Hahahahaha sen ne işe yararsın yasin ya bu bölümü yeni farkettim sitede. ben ne zaman mezun olduğumu unuttum :D ama uzatmaları bizim tayfayla geçirdin diyelim, ipin ucunu verelim sana :idea:

Anladım kardeş eyvallah özel mesajını aldım ekledim adresini, nerdesin nerde görev yapıyon ne var ne yok ordan görüşürüz artık

1 sene geçmş üzerinden son yazının ama yazayım yine de ;) 2005 mezunuyum bende. Trabzon-Yomra'da görev yapıyorum 4 yıldır. Hafize hoca geldi buraya geçen hafta. 3. Uluslar Araı BÖTE Sempozyumu vardı. Katılan oldu mu buradan hiç?

Ankara Üniversitesi--Eğitim Bilimleri Fakültesi --Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (BÖTE) 2008 mezunuyum. İlk ve hala görev yaptığım yer.Şanlıurfa/Viranşehir`de

Ankara Üniversitesi--Eğitim Bilimleri Fakültesi --Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (BÖTE) 2008 mezunuyum. Şu anda Tokat/Erbaa merkezde bilgisayar formatörü olarak görev yapmaktayım.

MEMEK' Alıntı:
Ankara Üniversitesi--Eğitim Bilimleri Fakültesi --Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (BÖTE) 2006 mezunuyum. İlk ve hala görev yaptığım yer.Şanlıurfa/Viranşehir`de
s3zgin' Alıntı:
Ankara Üniversitesi--Eğitim Bilimleri Fakültesi --Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (BÖTE) 2008 mezunuyum. Şu anda Tokat/Erbaa merkezde bilgisayar formatörü olarak görev yapmaktayım.

Bende s3zgin ve MEMEK in sınıf arkadaşıyım Kırıkkale Keskin ilçesinde görev yapmaktayım.

Re:

mutlucan' Alıntı:
Ankara Üniversitesi--Eğitim Bilimleri Fakültesi --Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (BÖTE) 2006 mezunuyum.İlk atama yerim şubat 2007 K.maraş ın Andırın ilçesi...

andırın merkez mı bende o senede bı sene uzatmalı mezun olmuştum.

kopete' Alıntı:
1 sene geçmş üzerinden son yazının ama yazayım yine de ;) 2005 mezunuyum bende. Trabzon-Yomra'da görev yapıyorum 4 yıldır. Hafize hoca geldi buraya geçen hafta. 3. Uluslar Araı BÖTE Sempozyumu vardı. Katılan oldu mu buradan hiç?
yoksam sen ilker misin ?

Re: Re:

blackpeace83' Alıntı:
mutlucan' Alıntı:
Ankara Üniversitesi--Eğitim Bilimleri Fakültesi --Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (BÖTE) 2006 mezunuyum.İlk atama yerim şubat 2007 K.maraş ın Andırın ilçesi...

merkezde kalıyorum..
merkeze 6 km uzaklıkta kadirli - k.maraş yol ayrımında bir okulda çalışıyorum

mutlucan' Alıntı:
blackpeace83' Alıntı:
mutlucan' Alıntı:

merkezde kalıyorum..

ya ben kadirliliyim zaten. yazında andırın akifiye ye gelir giderim ben senı kesin tanıyorumdur ama .. 2006 idi değil mi mezunıyet

blackpeace83' Alıntı:
mutlucan' Alıntı:
blackpeace83' Alıntı:
mutlucan' Alıntı:

merkezde kalıyorum..

ya ben kadirliliyim zaten. yazında andırın akifiye ye gelir giderim ben senı kesin tanıyorumdur ama .. 2006 idi değil mi mezunıyet
evet 2006

antigen' Alıntı:
ay tam 2008 mezunu yok mu diyecektim son sayfada gördüm bizim elemanları...
2008 ankara üniv - böte
ifadeye bakar mısın..
elemanları..
ağzımıza sakız oldu valla bu "eleman" kelimesi

ilk3r' Alıntı:
MEMEK' Alıntı:
Ankara Üniversitesi--Eğitim Bilimleri Fakültesi --Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (BÖTE) 2006 mezunuyum. İlk ve hala görev yaptığım yer.Şanlıurfa/Viranşehir`de
s3zgin' Alıntı:

Bende s3zgin ve MEMEK in sınıf arkadaşıyım Kırıkkale Keskin ilçesinde görev yapmaktayım.

listede bizede yer açın ankara böte 2008 selamlar..

mutlucan' Alıntı:
antigen' Alıntı:
ay tam 2008 mezunu yok mu diyecektim son sayfada gördüm bizim elemanları...
2008 ankara üniv - böte
ifadeye bakar mısın..
elemanları..
ağzımıza sakız oldu valla bu "eleman" kelimesi

"eleman" :D :D :D bu ifadeyi özlemişim. hey gidi günler hey....
ben de Ankara Üniversitesi--Eğitim Bilimleri Fakültesi --Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (BÖTE) 2007 mezunuyum

Geri