ANKARA- NORM FAZLASI BRANŞ ATAMA TAKVIMI

Kodla Büyü

sumeyra21

Aktif Üye
Norm fazlası branş öğretmenlerinin atama takvimi Ankara da açıklandı. Norm fazlası olan bilgisayar öğretmenlerim, tercih yapacak mısınız, sizce resen atama yapılacak mı ankarada? Ankarada ki sınıf öğretmenleri resen atandı mı bilginiz var mı

ilçemizde Benden daha az derse giren bilişim öğretmeni var fakat o arkadaşın müdürü norma 20 saat ders girdiğinden ilçede ben norm fazlası konuma düştüm normalde okulunda benden daha az derse giriyor, sinir oldum. benim müdürümde norm fazlası olanları resen atayacaklarını bilseydim bende 25 saat gösterirdim, her yıl böyle bir şey olmuyordu ilk defa oluyor diyor, yani ben bu okuldan gittiğimde seneye okulun tekrar normu olacak ama ben gitmiş olacağım

http://ankara.meb.gov.tr/www/norm-fazla ... icerik/110

bir arkadaşta cevap yazsın ne olur?
Norm fazlası olan bilgisayar öğretmenlerim, tercih yapacak mısınız,
sizce resen atama yapılacak mı ankarada?
Ankarada ki sınıf öğretmenleri resen atandı mı bilginiz var mı

hocam ilden ile değişiyo beni askerdeyken bile resen atadılar ankara da değilim yetki mem ve valilikte

Valla sinif ogretmenlerinin isteklerine gore atamalari yeni belli oldu daha resen atama olmadi ama olacagi soyleniyor bilgisayar ogretmenleride muamma ama istesek nolcak ki cogu zaten norm fazlasi bilgisayarcilarin

boş yerler vardır hocam haymana, bala güdül
sınıf öğretmenlerinde uzak ilçelerde boşluklar vardı, mutlaka bilgisayar öğertmeni açığıda vardır uzak ilçelerde
oyaca çpl de açık var diye biliyorum

Çoğu öğretmen norm fazlası, sırf eğitim bölgemde 6 okulun 3 öğretmeni fazla, açılsa açılsa ne kadar yer açılacak ki, bari puanlarımızı da yazalım da ona göre plan yapalım, benim puanım 64, sizlerde durum nasıl arkadaşlar...

arkadaşlar mersinde sınıfcıları re'sen atadlar ama branşa henüz sıra gelmedi.branşta şimdilik 1.aşama ilçe içi atadılar.

hangi ilçe hangi okul ocam. bende ders yok ama norm fazlası değlim. müdürün sen gidince yana yakıla öğretmen arar k.f.sız.

hocam ben de ankara dayım. eylülde eş durumuyla geldim. 11 saat dersim var ve normum sıfır. tercih yapmazsak res'en nereye atarlar Allah bilir. benim puanım da az.
ne yapacağımı bilmiyorum. burdan haberleşmeye devam edelim.

diğer branşları bilmem ama Ankara da bizim branşa resen atama yapılmıyordu yakın zamana kadar. geçtiğimiz yaz tatilinde yönetmelikte değişiklik odu tabi. işler değişir mi bilemem

resen nereye atayacak, herkes norm fazlası.. diyelim ki 3-5 yer boş puanı en düşük olanları atayacak uzağa, birileri yanacak üzülecek, perişan oalcak diğerleri norm fazlası da olsa yerinde kalcak.. haksızlık değil mi bu? hep haksızlık hep haksızlık..

bölge normu 3 bölge mevcudu 7 :?
hangimizi nereye gönderecekler yahu? norm açığı olan okul var mı ben onu merak ediyorum.

Arkadaşlar ilçeleri ve puanları yazalım en azından ona göre bir plan yaparız
Ben GÖLBAŞI dayım Bölge normu: 8 Mevcut: 9 ve ben norm fazlasıyım
Puan 89

keçiören puanım 52 birde ben 3. aşama resen atama tarihinde doğum izninde olacamm ne olur bu durumda

elf.krc' Alıntı:
keçiören puanım 52 birde ben 3. aşama resen atama tarihinde doğum izninde olacamm ne olur bu durumda

aynı durum bende de var hocam izindeyken resen atama yapılamıyomuş normalde ama tercih zamanında bize tebliği yapıldığı için sorun çıkar gibime geliyo gidip atama bölümüne sorma niyetim var benim. ona göre bi tutum almayı planlıyorum.
yenimahalle puan 81 bölge normu 3 mevcut 7

roksalan' Alıntı:
elf.krc' Alıntı:

aynı durum bende de var hocam izindeyken resen atama yapılamıyomuş normalde ama tercih zamanında bize tebliği yapıldığı için sorun çıkar gibime geliyo gidip atama bölümüne sorma niyetim var benim. ona göre bi tutum almayı planlıyorum.
yenimahalle puan 81 bölge normu 3 mevcut 7

hocam bu konuda bilgi edinirseniz lütfen benimlede paylaşırmısınız buradan veya özelden teşekkür ederimm

Geri