Ankara merkeze eş durumu tayini ile gelenler

Kodla Büyü
pehepe' Alıntı:
yesimk06' Alıntı:
http://okul.memurlar.net/atama/yerdegistirme/2011/12. Buldum :)

Hocam siz çankayayı mı yazacaksınız?
özür grubu yer değiştirme klavuzundaki "Ankara merkez ilçe konumundaki, “Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak,

Pursaklar, Sincan ve Yenimahalle” ilçelerinde görev yapanlar, eşinin görev yaptığı veya Adres Kayıt

Sistemi (AKS)’ne kayıtlı ikametgâhının bulunduğu ilçedeki,
" maddesine göre ben de öncelikle Çankayayı istemek durumundayım.

yesimk06' Alıntı:
pehepe' Alıntı:
yesimk06' Alıntı:
http://okul.memurlar.net/atama/yerdegistirme/2011/12. Buldum :)

Hocam siz çankayayı mı yazacaksınız?
özür grubu yer değiştirme klavuzundaki "Ankara merkez ilçe konumundaki, “Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak,

Pursaklar, Sincan ve Yenimahalle” ilçelerinde görev yapanlar, eşinin görev yaptığı veya Adres Kayıt

Sistemi (AKS)’ne kayıtlı ikametgâhının bulunduğu ilçedeki,
" maddesine göre ben de öncelikle Çankayayı istemek durumundayım.

hocam son klavuzda böyle birşey yazmıyor. siz daha önceki klavuzdan mı aldınız bu bilgiyi..

Yok yanlis anlamisim. Il ici ozur grubu icin gecerliymis. Il disi icin tum merkez ilceleri yazabiliyoruz. Hayirlisi. Ben bote mezunuyum. Hall egitim olds keske ediyordum ama hall egitimleri acmayacaklarmis. Insallah ulasimi kolay idareci ve ogrencileri iyi duzgun bt sinifi plan yerlere ataniriz hepimiz. Hos atanamama ihtimalim de hoc uzak gelmiyor. Esimi de alistiriyorum sen gelis gidis yaparsin diye. Ankara da norm fazlasi olunca resen atama yokmus tek tesellim o simdi.

ankara yazacaklar en azından puanlarımızı ve ilk 3 tercihimizi aylaşalım
benim 119 puanım var şafaktepe ve polis amcayı düşünüyorum evime yakın oldukları için yarında bi gidip tanışayım diyorum.bu okulları tercih eden var mı ona göre yazayım

Arkadaşlar il içi eş durumundan Çankayaya gitmek istiyorum. ama milli eğitimin sitesindeki kontenjan listesinde çankayada 6 okul açılıyor. biri halk eğitim diğerleri anadolu ve teknik liseler. ben mi yanlış listeye bakıyorum, yoksa bu kadarcık mı:))) (bu arada puanım 108)

eşimin çalıştığı yere çankaya yazmıştım tam çankaya mamak sınırında) şimdi istediğim okul mamakta eve çok yakın çankaya yazmasam sorun olur mu

tubilubba' Alıntı:
eşimin çalıştığı yere çankaya yazmıştım tam çankaya mamak sınırında) şimdi istediğim okul mamakta eve çok yakın çankaya yazmasam sorun olur mu

hayir hocam niye sorun olsun. sonucta merkezdeki tum okullari yazabilirsiniz. herkese evinin yakin oldugu yer yazmak mantikli. umarim istediginiz yere atanirsiniz

ben de bi ortakul beğendim oturma ihtimalim olan muhitte yürüme mesafesinde. yalnız bir sıkıntı var iki normu var. sizlerden biri de yazacak ve atanacak olursa zaten hepimiz bir okula fazlayız iki btci naparız? :scared:

Ankara yazanlar tercihlerime atanamazsam boş kalan kontenjanlara başvurmayı istiyorum seçeneğini seçebillmem için 40 tercih yapmam lazımmış
sizde de böyle bir uyarı çıktı mı

tubilubba' Alıntı:
Ankara yazanlar tercihlerime atanamazsam boş kalan kontenjanlara başvurmayı istiyorum seçeneğini seçebillmem için 40 tercih yapmam lazımmış
sizde de böyle bir uyarı çıktı mı
evet

yesimk06' Alıntı:
Yok yanlis anlamisim. Il ici ozur grubu icin gecerliymis. Il disi icin tum merkez ilceleri yazabiliyoruz. Hayirlisi. Ben bote mezunuyum. Hall egitim olds keske ediyordum ama hall egitimleri acmayacaklarmis. Insallah ulasimi kolay idareci ve ogrencileri iyi duzgun bt sinifi plan yerlere ataniriz hepimiz. Hos atanamama ihtimalim de hoc uzak gelmiyor. Esimi de alistiriyorum sen gelis gidis yaparsin diye. Ankara da norm fazlasi olunca resen atama yokmus tek tesellim o simdi.
kim dedi hocam bunu

Onceden oyleymis hocam yazın degisiklik oldu ya yönetmelikte. Bizim branşdan Ankara da gorev yapan bı arkadas söyledi. Tercih yapmıyorum resen atamıyorlar diye

Benim merak ettiğim konu : Ankarada bu yıl normu boş olan bir çok arkadaş var. Onlar boş olan yerlere atanacaklar. Acaba meb bu şubatta eş durumu açarsa Ankaraya kadro verir mi. Durum baya karamsar görünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar.

Geri