Ankara BTR Başvuruları ne zaman?

Kodla Büyü
Arkadaşlar yukarıda hiçbir tercih yapmadan kendi okulumuzda BTR olmak istiyoruz diyebiliyor muyuz?

başvuruları erken alıp görevlendirmeyi de 1 eylül başlatsalar bari yoksa insanları mağdur ediyorlar.

bu arada bilgilendirme için uu84 hocam teşekkürler

Fatih olan okulların haricinde de görevlendirilme yapılması güzel bir gelişme. Geçen sene de sonradan belirtmişlerdi diye hatırlıyorum. İsteyen herkese hayırlı olsun. 30 saatdersini tamamlayan arkadaşlar isteyecek mi? BTR olanlar hafta sonu yetiştirme kursu açabiliyor mu? gibi sorular gelmeye başlamadan önce sormuş olayım.

selcuk950' Alıntı:
Slm
Başka bir öğretmen yoksa, Görev almak zorunlu mu isteğe mi bağlı
Bilgisi olan varmı?
başka öğretmen yokken derken anlamadım hocam nerede yokken okulumuz dami. ayrıca başvurular zorunlu değil isteğe bağlı kendi okulunuz fatih projesi kapsamında listede adı olsa bile siz ne kendi okulunuza nede başka bir okula başvurmaya bilirsiniz böylece sadece dersiniz girip çıkarsınız ve okulunuza BT öğretmeni görevlendirilir.

xxltc' Alıntı:
selcuk950' Alıntı:
Slm
Başka bir öğretmen yoksa, Görev almak zorunlu mu isteğe mi bağlı
Bilgisi olan varmı?
başka öğretmen yokken derken anlamadım hocam nerede yokken okulumuz dami. ayrıca başvurular zorunlu değil isteğe bağlı kendi okulunuz fatih projesi kapsamında listede adı olsa bile siz ne kendi okulunuza nede başka bir okula başvurmaya bilirsiniz böylece sadece dersiniz girip çıkarsınız ve okulunuza BT öğretmeni görevlendirilir.

Teşekkürler...

Bana egitici formatorler kadrolu oldugun okula sen istemezsen hatta baska okulu istesen bile baska formator gorevlendirilemeyecegini soylediler ben mi yanlıs biliyorum.

arkadaşlar ben eş durumundan geldim tekrar başvuru alırlar mı ve ankara eğitici formatörün numarası olan var mı pm atabilir mi bana acaba

hocam bide ankarada btr olupta yetiştirme kursu açan var mı yani burada bu konuda sıkıntı yaşamayız demi

Ben açtım hocam. Müdürünün tutumuna bağlı. Bizim müdür kendi teklif ediyor bütün öğretmenlere kurs açın da aktif hareketli bir okul olalım diye.

varmı arkadaşlar ankarada bir gelişme..
diğer illere bakınca ortaokullara başvuru almayacaklar gibi geliyor..

İl ile gorustum bu hafta valilik onayi gelcek dedi ben 2. Basvuruyu bekliyorum oda onay geldigi gun duyuruya cikacak ve 28 eylule yetistirilecek ddndi yeni ortaoukula akilli tahtalar geldi ve kurulumu yapildi acilcak okullar cok sukur

şubatta adaylığı kalkacak bir öğretmen haziran yada eylülü beklemek zorunda mı yoksa adaylık kalkar kalkmaz başvurabiliyormu btr için?

bas_kan' Alıntı:
şubatta adaylığı kalkacak bir öğretmen haziran yada eylülü beklemek zorunda mı yoksa adaylık kalkar kalkmaz başvurabiliyormu btr için?
BTR nin adaylıkla alakası yok hocam atandıktan 1gun sonrada başvurup BTR olabilirsiniz

Geri