ANKARA Bilişim Öğretmenleri...

Kodla Büyü

Zizu_

Süper Üye
Süper Üye
İlk Eylemden bu yana her zaman aklımda olan bir konuyu açmak istedim.
İster bunu bir tartışma olarak algılayın ister başka birşey, herşeye açığım valla.
Bilişim Öğretmenleri diye başlık açsam üstlerine alınmadıkları için özellikle Ankara dedim.

Şimdi soruyorum Ankaradaki arkadaşlara neden sizlerden hiç tepki yok.
Ya da Ankarada BT öğretmeni yok mu.
Ya da Ankarada olan BT öğretmenleri Meb ile anlaştı da bizim mi haberimiz yok.
Ya da Ankara BT öğretmenlerinin hepsi branş değişikliğini, Müdür Yard., Rehber Öğret bekliyor.
Sizlere şunu söyleyeyim daha çok beklersiniz. Gördünüz BT Rehberliği savunmayı...

Saolsunlar bizleri İlk eylemde orada kimsesiz gibi bıraktınız,
Şu anki eylemde de çok bir fark olacağını zannetmiyorum.
Sadece Ankara toplansa 500-600 kişi olur.

Son olarak;
Başkaları çözsün diye beklerseniz hiç beklemeyin.
Herkes kendi için birşey yapmadıkça bölümünü kabullenmedikçe daha çok sürünürüz.
Umarım aklınız başınıza geldiğinde hiçbirşey için geç olmaz.

Bu soru aynen benim kafamı da ilk eylemden beri kurcalıyor.
millet nerelerden kalktı geldi
ankara daki arkadaşların %99 u yataklarından kalkıp gelmedi.

Zizu_' Alıntı:
Şimdi soruyorum Ankaradaki arkadaşlara neden sizlerden hiç tepki yok.
Ya da Ankarada BT öğretmeni yok mu.
Ya da Ankarada olan BT öğretmenleri Meb ile anlaştı da bizim mi haberimiz yok.
Ya da Ankara BT öğretmenlerinin hepsi branş değişikliğini, Müdür Yard., Rehber Öğret bekliyor.
:alkis:

Cevap verecek Ankara da çalışan BT öğretmeni varmı

Biz hiç gün yüzü göremeyeceğiz! Çok üzgünüm. Zümremin %70'lık kısmının boş olduğunu düşünüyorum. Dünyadan, trendlerde, gelişmelerden, kendi yerel çevresinden kopuk yaşıyorlar. Ne gelişiyorlar ne de geliştiriyorlar. Eyleme de zati katılmazlar, ya da üretken bir toplantıya. Sorar mısınız üretmişler mi? Öğencilerin gözlerinin içine hiç bakmışlar mı? Reziliz! Rezil!
Keşke konu başlığında "musluk", "aldatma", "depresyon" gibi kelimeler geçseydi. Böyle yine aynı arkadaşlar gidip daha ilginç(!) entry'lerde takılacaklar!

ankarada çalışan biri olarak söylüuorum. İlk eylemde 4 arkadaşımla birlikte oradaydım. Diğerlerini tanımam bilmem :)

o eylemde ankarada calısmıyordum ama şimdikine katılacağım ama şu bir gerçek bt öğretmenleri ankaradakilerden ibaret değildir

beni yanıltmadılar :)
teşekkürler ankaradaki Bt Öğretmenleri iyi ki varsınız.

tdemirparmak' Alıntı:
Biz hiç gün yüzü göremeyeceğiz! Çok üzgünüm. Zümremin %70'lık kısmının boş olduğunu düşünüyorum. Dünyadan, trendlerde, gelişmelerden, kendi yerel çevresinden kopuk yaşıyorlar. Ne gelişiyorlar ne de geliştiriyorlar. Eyleme de zati katılmazlar, ya da üretken bir toplantıya. Sorar mısınız üretmişler mi? Öğencilerin gözlerinin içine hiç bakmışlar mı? Reziliz! Rezil!
Keşke konu başlığında "musluk", "aldatma", "depresyon" gibi kelimeler geçseydi. Böyle yine aynı arkadaşlar gidip daha ilginç(!) entry'lerde takılacaklar!

tdemirparmak' Alıntı:

Hocam çok insaflı davranmışsın. Bence %70 az, %99'u boş bizim zümrenin...
Neden dersen ilk eylemde de topu topu 10000 kişiden 100 kişi eyleme katılmıştı. Ayrıca bu eyleme CHPden ve MHPden milletvekili destek veriyor veya AKPden destek veren milletvekili yok diye düşünerek eyleme katılmayanlar olacak. İşte böyle bir zümre ile karşı karşıyasınız malesef...

Bütün eylemlere bende katıldım! Kendi bölgedeki arkadaşlarımda haber ettim. Ama bayan ve anne olunca ha deyince öyle bakanlığa gideyim diye birşey yok. Ankara'nın neresinde oturduüunda önemli tabii pursaklar, akyurt mamak araban yoksa kolay değil ulaşım . Ama ben yine de gelicem eyleme eşimle birlikte inş. Öncekilere katıldığım gibi

Arkadas ben de Ankara'da gorev yapiyorum. Butun eylemlere katildigim gibi bimer vs surekli durumumuzu dillendirmeye calisiyorum. Ankarada bayan ogretmenler fazladir diye tahmin ediyorum. Bence bayan pc ogretmenlerini eylemlere cekmek lazm. Her tur eyleme katilirim. Biz birlik icinde hareket etmezsek bunlar 4 deil 44 sene bizi gormezden gelebilirler.

arkadaş doğru yazmış ister alının ister alınmayın ama bişimci kendi hakkını kendisi aramak zorunda önce taşın altına elini sokacak sonra diğerlerinden yardım bekleyecek. oturduğu yerde ahkam kesmekle olmuyor yada bir sendika dernek gelsin benim sorunumu çözsün bizde faydalanalım demekle olmuyor. bilişim öğretmnleri bulunduğu ortamdan mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama bir çoğu okul ortamında kendisini soyutluyor.

Geri