Ankara 2. dönem BTR görevlendirmesi ne zaman?

Kodla Büyü

yenerakman

Site Gezgini
Arkadaşlar atandığım kurumda belli oldu, şimdi Ankara'da ki BTR görevlendirmelerinin ne zaman olduğuna dair bilgisi olan var mı acaba?

panik yapmayın arkadaşlar. ben il ile görüştüm şu norm fazla atamaları netleşince başlayacakmış. Şubat ayı dediler bana.

ayrıca hocam sen nasıl öğrendin nereye atandığını henüz bir açıklama yapılmadı.

cyberyahya' Alıntı:
panik yapmayın arkadaşlar. ben il ile görüştüm şu norm fazla atamaları netleşince başlayacakmış. Şubat ayı dediler bana.

ayrıca hocam sen nasıl öğrendin nereye atandığını henüz bir açıklama yapılmadı.

evet hocam nasıl öğrendiniz hepimiz merak ettik

Arkadaşlar 3 saat önce aldığım maile göre Fatih projesi kapsamındaki okullara BTR görevlendirme takvimi belli oldu.
"BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ REHBER ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRMELERİ

2012-2013 Eğitim Öğretim yılı II. Dönem Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen Görevlendirmesi yapılacaktır.

Görevlendirmelerde Fatih Projesi kapsamında donanım kurulan okullara öncelik verilecektir. Ayrıca görevlendirmeler yıllık planlandığından I. Dönem Fatih Projesi kapsamında bulunan okullarda görevlendirilen Bilişim Teknolojleri Rehber Öğretmenlerimizden il içi veya il dışı yer değişikliği olmamış ve branş fazlası olmayan öğretmenlerimizin görevlendirmeleri uzatılacaktır.

Fatih Projesi dışında kalan okullarımıza ise Fatih Projesi okullarında Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen görevlendirmesi tamamlanmadan görevlendirme yapılmayacaktır.

Fatih Projesi kapsamında bulunan okullarımıza Bilişim Teknolojileri Rehber öğretmeni müracaatları 24 – 29/01/2013 tarihleri arasında alınacaktır.

Fatih Projesi kapsamındaki okullara görevlendirmeler tamamlandıktan ve il içi branş atamaları sonuçlandıktan sonra kapsam dışı kalan okullara müracaatlar alınacaktır.
"

Benim bulunduğum ilçede kurulum yapılmış olan okulların hepsinde BTR var diye biliyorum... Yani herkes aynı okulunda devam eder

cahilliğimi mazur görün arkadaşlar, kurulum yapılan okulların listesine nereden ulaşabiliriz acaba?

Geri