Android veeitabani baglantisi islemleri

Kodla Büyü

akbilonline

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Android ile uygulama yapiyorum. Veritabani islemleri ile ilgili dersleri nereden bulabiliriz. Basit seviye olursa cok iyi olur

Hangi veritabanini kullaniyor. Paketin icine veritabanini da atabiliyormuyuz. Bilgisi olan yok mu

Benimvizyonum.com sitesinde cok ornek vardi. Ancak burada pek ragbet gormedi. Ucretsiz birsey yayinladin mi kimse onem vermiyor. Illa ki parasini alacan

Hocam local veritabanı kullanacaksan sqlite kolay ve pratik pek çok kaynak var zaten. Ama online bir veritabanı ile işlem yapacaksan valla saç baş yolduracak cinsten bir yapı ile uğraşacaksın. Allah sabır versin. BENCE android online veritabanı konusunda hiç pratik değil, aslında pratik olmamasının sebebi java kaynaklı. mysql ile bağlantı (bağlantıdan ziyade veri alış verişi) örneklerini incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

Android studio programini kullaniyorum. Biraz agir calisiyor. Kucuk bir veri tabani videosu nereden bulabilirim acaba. Ben bulamadim.

akbilonline' Alıntı:
Android ile uygulama yapiyorum. Veritabani islemleri ile ilgili dersleri nereden bulabiliriz. Basit seviye olursa cok iyi olur
hocam android studio derslerini nerden takip ettiniz. Ben de bir android uygulama yapmayı düşünüyorum ?

Geri