Android tablet şarj sonrası fabrika ayarlarına dönüyor

Kodla Büyü

cmos

Seçkin Üye
Seçkin Üye
android tablet sorunum var. hi-level. hepsiburada. aldık. ilk zamanlar problem yoktu. geçenlerde yine olmuştu. şarj sonrası tablet açılmıyor. aşırı ısınıyor. sonra açıldığında ekrana sığdırılsın mı gibi bir mesaj ve fabrika ayarlarına dönülmüş. resetledik falan. baktık sorun yok kullanmaya devam ettik. sonra yine olmaya başladı. şarjı sonuna kadar bitirip yeşil ışığı yanana kadar şarj ediyorum. açtığımda kendisini fabrika ayarlarına dönmüş buluyorum. içindeki dosyalarım kaybolmuyor ama android üzerine yüklediğim programcıklar siliniyor. dün mesela hafıza dolmuştur uyarısı verdi. çizgi elektronik'e de göndermek istemiyorum. garantisi var aslında. ama git gel uzun zaman geçecek. çözüm olacak mı belli değil. yazılımsal mıdır. donanımsal mıdır anlayamadım. şarj tam bitince acaba hafızası mı siliniyor bilmiyorum. bana bi bilen yardım etsin lütfen. :(

fabrika ayarlarına menüleri kullanarak döndük. bir de resetledik bir kaç defa. root nedir bilmiyorum. :shock:

tamam...root işlemi yapmamışsınız...root işlemi garantiyi sona erdirir.
Cihazınızı, yaşadığınız sorunları açık bir şekilde bir kağıda not olarak yazın, kutusuna koyun, kargolayın. kargo ücretini servis karşılar.

Muhtemelen sana sıfır bir cihaz gönderirler.

hadi bakalım hayırlısı. o kadar hevesle aldım ki bilemezsiniz hocam. bilirsiniz belki de pardon. ama o kadar soğudum ki cihazdan "yine mi fabrika ayarlarına döndü ki" diye korkarak açar oldum artık. servis inşallah yeni sıfır bi tablet yollar.

ilginize teşekkürler.

sizi çok iyi anlıyorum...bu cihaz çin malı... bir de elektronik eşya şans işi...markalı cihazlardada sinir bozucu durumlarla karşılaşılabiliyor...iyi ki garanti var... bende P7500 var harika bir cihaz...tabletlerde samsung cihazlar gayet güzel...

sizin cihazınız deneyim kazanmak için makul bir cihaz...üzülmeyin, size yenisini gönderecekler muhtemelen...

Geri