Android Smart Tv

Kodla Büyü

talp

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar selamun aleykum internette takip ettiğim kadarıyla LCD TV'ye hdmi girişinden bir cihaz takarak LCD TV yi Smart TV ye dönüştüren bir cihaz yapmışlar. Kullanan arkadaşlar var mı acaba önerebilecekleri bir marka var mı?
Ben hepsiburada da bir tane buldum fiyat 220,46 TL.
techmarts-2.jpg

http://www.hepsiburada.com/liste/te...ils.aspx?productId=bd500144&categoryId=111001

Ben kullaniyorum gayet kullanisli 2d yi 3d ye ceviren bi uygulama bulsam onuda denicem tavsiye ederim

Hatta smart tv yerine bunu kesinlikle oneririm smarttan daha kullanisli

Hocam ben sunny at 15100 android uydu alıcı aldım.Kablolu yada kablosuz internet ,çift usb ayrıca ip tv yükleme izleme akla gelebelecek her şey yapılabiliyor.Hepsiburadada indirimde 199 tl idi çekle 160 a geldi gayet memnunum önceki alıcımda full hd idi ama bunun görüntü kalitesi çok farklı

ogretmenokan' Alıntı:
Hocam ben sunny at 15100 android uydu alıcı aldım.Kablolu yada kablosuz internet ,çift usb ayrıca ip tv yükleme izleme akla gelebelecek her şey yapılabiliyor.Hepsiburadada indirimde 199 tl idi çekle 160 a geldi gayet memnunum önceki alıcımda full hd idi ama bunun görüntü kalitesi çok farklı
Hocam sizin kullanıdığınız ürünün ram ve işlemcisi düşük gibi uygulamalarda sıkıntı çıkartıyor mu?

talp' Alıntı:
ogretmenokan' Alıntı:
Hocam sizin kullanıdığınız ürünün ram ve işlemcisi düşük gibi uygulamalarda sıkıntı çıkartıyor mu?

İlk cihazı açarken bizim win 98 gibi geç açılıyor ama hiç bir uygulamada daha internet,film,slideshow ip tv vb tıkanma yapmadı.Ram zayıf gibi geldi alırken ama gayet memnunum.Tek problem sunnyy destekte yazılımlar yok atlantadan kuruyoruz hepsi bu

Geri