Anaokulu çoçuğu için uygulama önerisi

Kodla Büyü

devcodeblog

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
993
Merhabalar;

Anaokuluna yeni başlayacak olan yeğenim için kitap, eğitici ve öğretici yayın, ve eğitici öğretici uygulamalar önerecek arkadaşlar ne önerirsiniz. ?

Saygılar.
 
uygulama telefon tablet ne kadar uzağında olursa o kadar iyi hocam. makas kağıt kalem kil hamur ( oyun hamuru değil bildiğimiz hamur ) toprak çamur top hulahop ip vb şeylerle haşır neşir olsun. kitap vs de hiç önemli değil anaokulunda ne verirlerse onları inceleyin yaşına uygun olmayacak içerikler varsa onlarla ilgilenin kalanlar yeterli olacaktır. bana kalsa 3. sınıfın sonuna kadar bunlar yeterli olur. her sınıfta 10 çeşit ağaç diksinler ve yetiştirsinler bakımlarını yapsınlar ve 10 ar çeşit de yazlık kışlık sebze tohumdan yetiştirip bakımlarını yapıp yesinler yeterli. üstelik bunları 1-2-3-4. sınıflar hep beraber yapsın hatta anaokulundakiler de dahil. aslında ortaokul öğrencileri de süreçte olursa çok daha iyi olur.
veliler bu bilinçle taleplerde bulunmadıkça 1. sınıftan itibaren tez çözmeye başlar ve at yarışı misali hayattan koparılmış çocukluklarını yaşamamış nesiller olur elimizde
 
Geri
Üst