Anadolu ve Normal Lise BİT Dersi Sunuları

Kodla Büyü
Bilgisayar ağları konusu da benden olsun hocama yardımcı olalım...:)

Ekli dosyalar

• BİLGİSAYAR AĞLARI.rar
    813.4 KB · Görüntüleme: 273
Hocam benim eklediğim dosyalarıda düzenleyim ilk sayfada paylaşırsanız daha düzenli olur... Depolama ve Yazılım konusunun slaytını da ekliyorum şimdilik bu kadar.

Ekli dosyalar

• 2.DEPOLAMA ve YAZILIM.rar
    1.1 MB · Görüntüleme: 321
eya' Alıntı:
kadirkayabey' Alıntı:
Çok teşekkürler hocam
emeğine sağlık

bu arada ders pazartesi 3. haftayı bekliyorum

:++:

Hocam nihayet bitti. Bu haftaki konu biraz aceleye geldi. Umarım yine faydalı olur. Kitap çok kötü ve sığ anlatmış konuyu. Derste anlatırken kendim genişletirim. Sunuda da biraz genişlettim bazı noktaları. Sunuda yine anahtar kelime ağırlıklı ama bu sefer yazı da fazla oldu biraz.

3. Sunu ilk mesajda.

Teşekkürler Hocam

Kullandım Derste

ayyildiz08' Alıntı:
Bilgisayar ağları konusu da benden olsun hocama yardımcı olalım...:)

Hocam paylaşımlar için teşekkürler. İnceledim güzel olmuşlar. Yeni kitaba göre hazırlıyorsunuz siz de değil mi?

Konuları bölerseniz daha iyi olur. Depolama ve Yazılımı bölerseniz öyle ekleyelim. İlk mesajı da o zaman düzenleyelim.

Evet hocam yeni kitaba göre hazırlıyorum yalnız benim planda bazı haftalar iki konu birden olduğu için slaytları o şekilde hazırladım. Bilgisayar ağları slaytının içerisinde kötü amaçlı yazılımların da slaytı var... Ben tekrar bölme işlemi yapmayım hocam zaten slaytlar değiştirilebiliyor o şekilde de kalabilir.

bu hafta ben 2. üniteye geçiyorum. sunu yok mu? yarın ilk ders kullanacam.

Teşekkür edrm bu konuları anlatmştım ben sonraki konular varsa paylaşabilirmsn hocam

nese1982' Alıntı:
bu hafta ben 2. üniteye geçiyorum. sunu yok mu? yarın ilk ders kullanacam.

cool@sic' Alıntı:
Teşekkür edrm bu konuları anlatmştım ben sonraki konular varsa paylaşabilirmsn hocam

Hocam hazır yok. Ben ilk defa bu derse giriyorum bu sene. O sebeple hafta hafta hazırlıyorum. Bu hafta ayyildiz08 hocam 2-3 haftalık konuyu hazırlamış, yukarıda. Benim henüz tam inceleme fırsatım olmadı. Hocamın hazırladığından farklı birşey hazırlarsam paylaşacağım.

ayyildiz08' Alıntı:
Evet hocam yeni kitaba göre hazırlıyorum yalnız benim planda bazı haftalar iki konu birden olduğu için slaytları o şekilde hazırladım. Bilgisayar ağları slaytının içerisinde kötü amaçlı yazılımların da slaytı var... Ben tekrar bölme işlemi yapmayım hocam zaten slaytlar değiştirilebiliyor o şekilde de kalabilir.

Hocam 1. mesaja ekledim sunularınızı. Depolama ile yazılımı ayırdım ama. Çünkü ben öğrencilere de dersten sonra dağıtıyorum sunuları. İşlemediğim bir konuyu dağıtmak istemediğim için ayırdım.

emeğinize sağlık değerli hocam,
5. Sunu 1. Ünite D. Yazılım bölümü (ayyildiz08) sunusuna ulaşılamıyor, tekrar atarsanız veya kontrol edebilirseniz ..
şimdiden teşekkürler

kucukefe' Alıntı:
neyse çözümledim hocam
http://didim.meb.gov.tr/depo/1.d.yazilimppt olarak yönlendirilmiş "yazilim" ifadesinden sonra "." konuluncu sunuya ulaşılabiliyor.
Mesajdaki linki düzelttim hocam. Uyarı için teşekkürler.

lleoni510' Alıntı:
:+1: Teşekkürler Hocam emeğine sağlık
refleto' Alıntı:
Allah senden Razı olsun... eya hocam

Amin cümlemizden. Ben teşekkür ederim. Ayyıldız08 hocam da sağolsun 2-3 haftalık hazırladı.

Sene sonuna kadar seti hafta hafta tamamlamayı düşünüyorum, inşallah güzel olur.

bugün gördüm çok beğendim..geriye dönük izlettireceğim öğrencilerime :))) :++:

Geri