Anadolu Lisesi sınavında açılan okullar

Kodla Büyü

ulass

Aktif Üye
Arkadaşlar Anadolu Lisesi sınavına daha önce de girmiştim.Bugün İl Milli Eğitim'in sitesinde ihtiyaç listesine baktığımda bizim branşa Anadolu meslek lisesi ve ticaret meslek lisesini de açmışlar.Anlamadığım konu şu: daha önce meslek liseleri bizlere açılmıyordu.Acaba çalıştığınız illerde ihtiyaç listesi yayınlandıysa durum sizde nasıl?

Hocam ben msjınızı gördükten snra istanbul memin sitesine girmeye calışıyorum.bi sıkıntı var sanırım giremedim.girer girmez yazıcam

arkadaşlar sınava giren arkadaşlardan bi isteğim olacak mebbis de sınav puanınız var mı?kişisel bilgiler modülünde bakabilirmisiniz.bende yok acaba herkesde durum aynımı?

easytr' Alıntı:
ulass' Alıntı:
Arkadaşlar Anadolu Lisesi sınavına daha önce de girmiştim.Bugün İl Milli Eğitim'in sitesinde ihtiyaç listesine baktığımda bizim branşa Anadolu meslek lisesi ve ticaret meslek lisesini de açmışlar.Anlamadığım konu şu: daha önce meslek liseleri bizlere açılmıyordu.Acaba çalıştığınız illerde ihtiyaç listesi yayınlandıysa durum sizde nasıl?

ihtiyaç listesi genel olarak açıklanır. atamada ise talim terbiye kararlarına göre atanma şartı aranır. tercih aşamasına gelindiğinde biz bötelilere tercih hakkı açılmayacaktır.

Hocam aslında ben yanlış aktarmışım kusura bakmayın.Yani genel olarak Anadolu meslek liseleri görünmüyordu.

Geri