Anadolu Lisesi Sınavı 10 Mart 2012

Kodla Büyü
atanan arkadaşlarr normların birleştirilmesi durumunda anadoluya atanmanın bir esprisi kalmayacak sn bakanımız SBS kalktıktan sonra liselerde ikametgaha göre kayıt yapıcak diyor sizce boşunamı atandık ??

SÜRPRİZ :D Önceden hiçbir şeyi tahmin edemiyoruz maalesef... Olsun.
spring' Alıntı:
atanan arkadaşlarr normların birleştirilmesi durumunda anadoluya atanmanın bir esprisi kalmayacak sn bakanımız SBS kalktıktan sonra liselerde ikametgaha göre kayıt yapıcak diyor sizce boşunamı atandık ??

2010 da getirdikleri af ile zaten yeterince bir eşitlik sağladılar. Eşitlik konusunda MEb in üzerine kurum tanımam.

tabi ki eşit davrandılar :p .aynen ortaokulların meslek kısmı açılırken sadece imam hatip ksımlarını açıp diğer meslek ksımlarını açmazken eşit davrandıkları gibi.

bu arada kararnameler gelse de başlasak artık.

grandmasterb' Alıntı:
tabi ki eşit davrandılar :p .aynen ortaokulların meslek kısmı açılırken sadece imam hatip ksımlarını açıp diğer meslek ksımlarını açmazken eşit davrandıkları gibi.

bu arada kararnameler gelse de başlasak artık.

kararnameler geldi hocam.. I. dönemin sonunda ilişik kesmeler..

Arkadaşlar İstanbul başta olmak üzere diğer illerde 2. dönem BT rehberlik görevlendirmeleri yapılmaya başlandı. Bizler de ilişik keseceğiz dönem sonunda. İlişik kesip yeni görev yerimize başladığımızda görevlendirmeler bitmiş olacak. Bu durumda BT rehber olamayarak mağdur olacağız. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda.

samsun da başlamadan kendi okulunuzdan teklifiniz yapılabiliryor. ben öyle yaptım. bugün sorun olup olmadığını teyit edeceğim. kararname geldi. istersem yarın yeni okuluma geçip başvurumu oradan da yapabilirim.

"samsun da başlamadan kendi okulunuzdan teklifiniz yapılabiliryor" bunu açıklayabilir misiniz hocam. BT rehber başvurusunu yeni atandığınız okula, şu anki okulunuzdan mı yapabiliyorsunuz?

evet.başvuruyu yaparken alta not düşün 25 ocak ta göreve başlayacağınıza dair. yeni okulunuz kimseyi teklif etmesin. ilçe mem ve il koordinatörü ile görüşün onlarda sizin teklifinii onaylasınlar.ben öyle yaptım. bugün arayıp tekrar teyit edeceğim. dah önceden problem olmaz demişlerdi ama . mem'in sağı solu belli olmaz....

Artık son çare öyle yaparız hocam. Ama dediğim gibi bt rehber görevlendirmelerinde 25 ocak son gün olursa daha sonrasında görevlendirme yapılmıyor. Çünkü norm fazlası ve anadolu atamaları nedeniyle 1.dönem yer değiştirenler olduğu düşünülerek bir kere ara görevlendirme yapılmıştı.(İlgili link aşağıda) 2 Dönem böyle bir düşünce ile ara alım yapılmaz diye düşünüyorum.

http://istbilfor.org/HaberlerDetay.aspx?id=46

artı gideceğinizz okuldaki formatör de başvurabilirr onun formatölüğünü uzatabilirler ??

Arkadaşlar il içi atamalarda ilişik kesildiği aynı gün atandığınız okulda göreve başlamak zorundasınız. Mehil müddeti yok.

hugo4545' Alıntı:
Arkadaşlar il içi atamalarda ilişik kesildiği aynı gün atandığınız okulda göreve başlamak zorundasınız. Mehil müddeti yok.

aynı gün başlıyacağız evett... herkese hayırlı olsun...umarım boşuna atanmamişızdır ...

Geri