Anadolu lisesi kur-2 arduino nasıl sınav yapmalıyım?

Kodla Büyü

sadbt

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Anadolu Lisesinde kur-2 kapsamında arduino gösteriyorum ama nasıl sınav yapacağım hakkında fikrim yok. yazılı sınav yapsam kolay ama uygulama yapmak daha doğru gibi geliyor? uygulama sınav yapmadım hiç? nasıl yapıyorsunuz sizler uygulama sınavını?

Hocam yazılı sınav yapın yada yüzde 60 yazılı yüzde 40 uygulama değerlendirmesi yapabilirsiniz.

Ben de bu konu da bilgi almak isterim benim lab yok uygulama malesef olmuyor bu yüzden ilk sınavı test yaptım ama diğeri nasıl olucak ne sorucam bilmiyorum

1.Yazılı için 11 uygulama verdim herkesi tek oturtup rast gele kura ile bir uygulama verdim yapmalarını istedim buna göre not verdim. 2.Yazılı içinse kendilerine kaliteli bir proje yapıp bana getirmelerini istedim. Ama henüz not vermedim 2.yazılı zamanı getirecekler.

1.Yazılı için 11 uygulama verdim herkesi tek oturtup rast gele kura ile bir uygulama verdim yapmalarını istedim buna göre not verdim. 2.Yazılı içinse kendilerine kaliteli bir proje yapıp bana getirmelerini istedim. Ama henüz not vermedim 2.yazılı zamanı getirecekler.
e okula girerken nasıl giriyorsunuz hocam? 2 sini de uygulama olarak mı giriyorsunuz?

Evet uygulama giriyorum sıkıntı olmaz. Ayrıca zümrede kararınız varsa daha iyi olur.

hocam bende arduino anlatıyom ilk sınavda 5 tane led yaktırdım. ikinci sınavıda engelden kaçat robot yada blootet kontrollu araba yaptırıcam.

İkinci sınavı da kağıt üzerinde test yapicak arkadaşlar var mı 10.siniflara ne tarz bsy hazırlanabilir ?

Yaptırdığınız bu 11 uygulamayı değerlendirme çizelgesi yaptınız mı? Bu 11 uygulamayı bizimle paylaşabilir misiniz?
Bende ikinci sınavları uygulamalı yapmayı planlayanlardanım :)

Yaptırdığınız bu 11 uygulamayı değerlendirme çizelgesi yaptınız mı? Bu 11 uygulamayı bizimle paylaşabilir misiniz?
Bende ikinci sınavları uygulamalı yapmayı planlayanlardanım :)

Ekte paylaştım değerlendirme çizelgesi hazırlamamıştım siz uygun gördünüz bir şeyler yaparsınız. :)

Ekli dosyalar

• Arduino İle İlgili Çıkabilecek Uygulamalar.rar
    1.8 MB · Görüntüleme: 93
Bu uygulama sorularını benim lab yok bu şekil versem bana yazılı sınav olarak kodlarını istesem uygun olur mu ?

Geri