Anadolu lisesi basvuru yardım

Kodla Büyü

onlyyou23

Aktif Üye
Anadolu lisesinde öğretmen olarak en az 1 tane kaydı olmadığından başvuramaz. Arkadaşlar başvuru yapmak istiyorum ama yukarıdaki gibi bir mesaj alıyorum ne demek istiyor bu mesajda anlamadım yardımcı olursanız sevinirim

Kişisel bilgiler modünde ANADOLU YERLEŞTİRME BİLGİLERİ bölümündeki eksiklikten kaynaklanıyordur. Önceki yereştirme bilgilerinizi mebbise milli eğitimden işlettirin, sorun kalmaz.
Ama ben hala "Bu hata geçici bir hata olabilir. Bu nedenle yapmak istediğiniz işlemi bir süre sonra tekrar deneyiniz. Ayrıca hataya ait bilgiler Mebbis Merkez Yöneticisine iletilmiştir. Hata ile en kısa zamanda ilgilenilecektir" uyarısını alıyorum.

Hocam daha önce Anadolu türündeki bir okulda görev yapmış olduğuna dair mebbis veri tabanında kaydın olmadığı için bu hatayı alıyorsun. Mebbis / Kişisel Bilgiler Modülü / Anadolu Lisesi Yerleştirme Bilgileri bölümünde kaydın olması lazım. Bu kaydı İl / İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri halledecek. Geçmişte çalışmış olduğun anadolu lisesine ait atama kararnameni al ve İl/İlçe MEM'e götür. Onlar kararnameyi tarayıp bakanlığa e-mail olarak gönderecekler. Bazen aynı gün, bazen bir iki gün içinde mebbise bu kaydın işlendiğini göreceksin. İşlemlerinin hızlı yürümesi açısından kararnameni kendin tara ve flaşa kaydet, İl/İlçe MEM'e sen götür. Karanamen okuldaki dosyanda ve İlçe MEM'de vardır.
Kolay gelsin..

arkadaşlar ilginiz için cok tesekkur ederım ben hıc anadolu lısesınde calısmadım ılk defa basvurmak ıstıroyum bu 10 mart 2012'de yapılan sınav puanı ile basvurmak ıstıyorum

bende biraz önce başvuru yapmaya çalıştım fakat aynı hata ile karşılaştım. daha öncede hiç anadolu lisesinde çalışmadım yani ilk defa anadolu lisesine atanabilmek için başvuruda buluncam. bu konuda bi bilgisi olan arkadaş yok mu acaba sitede ?

arkadaslar ilgili yazıyı TAM olarak okursanız, ilk atamaların başvuru tarihinin aralığın ilk haftası olduğunu, suanki basvuruların daha önceden anadolu lisesinde çalışmış arkadaslarımızın yer değişikliği ile ilgili olduğunu görürsünüz....

şu anda Anadolu liselerine yeniden atama başvuruları alınıyor, ilk defa başvuru yapacakların başvurusu 2 hafta sonra olacak.

ben de 1.5 sene fen lisesinde çalıştım ama bana da kaydınız yok diyor...öfff ya uğraş dur şimdi.hiç bi işi tam yapmaz mı bunlar illa bizi uğraştıracaklar.

arkadaşlar ben daha önce anadolu lisesinde çalıştım banada "Bu hata geçici bir hata olabilir. Bu nedenle yapmak istediğiniz işlemi bir süre sonra tekrar deneyiniz. Ayrıca hataya ait bilgiler Mebbis Merkez Yöneticisine iletilmiştir. Hata ile en kısa zamanda ilgilenilecektir" uyarısı geliyor ekranı açılan varmı

ben sınavsız anadolu lisesine geçmiştim bana da aynı uyarıyı veriyor..demek ki sınavsız geçenlere bu şekilde bir uyarı veriyor.

ben sınavla atanıp 1 yıldan kısa süreyle çalıştım ama banda aynı uyarıyı verdi şimdi ilçe meme gidip durumu düzelttirmeye çalışıcam.

aynı hata mesajını ben de gördüm. teşekkürler yorumlar için. demek biz sonra başvurucaz. bekleyelim bakalım....

Geri