Amerikadan iphone 7 plus getirtmek

Kodla Büyü

serci2001

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar amerikada sitesinde iPhone 7 Plus 128GB Jet Black Ürün Fiyatı: 869,00 $ bizim kur ile 2675 tl ye geliyor. Bir tanıdık istediğin modeli söyle getirivereyim dedi. Şayet getirtirsem Türkiye'de garanti durumu ne olur. İphone yerine şu telefonu getirt dediğiniz bir model varmı.

1 yıl oluyor garanti ben de düşünüyorum

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

$869+kayıt için pasaport (ücrete tabi olabiliyor) + 140- 1 yıl eksik garanti süresi=?

Re: Ynt: Amerikadan iphone 7 plus getirtmek

Ben de tam onu diyecektim.Yinede ortada bir kâr var.

Bence gayet mantıklı zira hem Iphone5'lerimizi hem de Iphone6 larımızı Amerika'dan aldık eşimle. Şu anda 7 almak bana mantıksız geliyor (her versiyonda telefon değiştirmek saçma geldiğinden) ama garanti 1 yıl arkadaşların dediği gibi. Şu ana kadar garanti gerektiren bir durum yaşamadık. O yüzden çok da dert etmeye gerek yok bence.

IPHONE 7 ile THY uçaklarına girmek yasaklanmış.
★★★★★Diye dün duydum.
☆☆☆☆☆Doğrumudur?

Hocam sitede yazan fiyata eyalete göre yüzde 9 ila 11 vergi ekleniyor hesabını ona göre yap. Fiyat olarak yine de mantıklı tabi de vergi olayı sürpriz olmasın.

altintepebilisim' Alıntı:
Hocam sitede yazan fiyata eyalete göre yüzde 9 ila 11 vergi ekleniyor hesabını ona göre yap. Fiyat olarak yine de mantıklı tabi de vergi olayı sürpriz olmasın.
Sonra dan vergi iadesi var diye duydum.
Tabiki gerçek ise.

Daha önce adroid kullanıyordum. Ama yorumlarda i phone kullanan diğer telefonların ne kadar kötü olduğunu anlar vs. Yorumları görüyordum. Bende iphone aldım. Çok pişmanım. Hiçbir işe yaramayan sadece akıllıca ün yapmış bir telefon. Hiç bir işinizi düzgün yapamıyorsunuz. Herşeye bir engel. Çok pişman oldum. Telefonu biraz eskiteyim. Birdaha i phone almamak üzere anroid telefona geri döneceğim.

Size tavsiyem iyi bir android telefon alın. Hiç bir iş yapamadığınız bu telefona bu kadar para vermeyin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

iphone 7 değil note 7

ingiltereden iphone 7 getirttik yalnız 2 yıl gibi ingilterede kullanılma gibi bir şartı varmış takılan sim kartları kabul etmiyor

ayze' Alıntı:
Daha önce adroid kullanıyordum. Ama yorumlarda i phone kullanan diğer telefonların ne kadar kötü olduğunu anlar vs. Yorumları görüyordum. Bende iphone aldım. Çok pişmanım. Hiçbir işe yaramayan sadece akıllıca ün yapmış bir telefon. Hiç bir işinizi düzgün yapamıyorsunuz. Herşeye bir engel. Çok pişman oldum. Telefonu biraz eskiteyim. Birdaha i phone almamak üzere anroid telefona geri döneceğim.

Size tavsiyem iyi bir android telefon alın. Hiç bir iş yapamadığınız bu telefona bu kadar para vermeyin.

samsung sen misin?

muratbedel' Alıntı:
ayze' Alıntı:

samsung sen misin?

?

ayze' Alıntı:

Biraz daha açar mısın ben de yıllardır android ciyim
Ama Apple 4 te 1 konfigürasyon ve ramle hız ve stabilite konusunda hala lider
Beğenmediğiniz ve yapamadığınız şeyler nedir
Bi karşılaştıralım

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanki hız ve stabl çalışma süper de...
Kullanılabilir, güzel, yaygın ve ücretsiz yazılımlar daha az.
Yani bende niyetliyim de...
Sanki o kadar parayı bir yarım elmaya verecekmişim gibi geliyor.Kabul;
Androidin bazı yanları arada bir huylandırıyor ama.
İphone7 alıp, Sonra yine androidi özlemeyelim?

COBOL' Alıntı:
Sanki hız ve stabl çalışma süper de...
Kullanılabilir, güzel, yaygın ve ücretsiz yazılımlar daha az.
Yani bende niyetliyim de...
Sanki o kadar parayı bir yarım elmaya verecekmişim gibi geliyor.Kabul;
Androidin bazı yanları arada bir huylandırıyor ama.
İphone7 alıp, Sonra yine androidi özlemeyelim?

Bende aynen öyle oldu.

Ya tamam da
Şimdiki iphone lar da, samsunglar gibi takoz büyüklüğünde.
Yoksa sizinki eski minik iphone modeller den olmasın?
Aslında siz iphone nun küçük olduğundan şikayetçisiniz.Hadi itiraf edin. :grin:

COBOL' Alıntı:
IPHONE 7 ile THY uçaklarına girmek yasaklanmış.
★★★★★Diye dün duydum.
☆☆☆☆☆Doğrumudur?
SAMSUNG NOTE 7 dir o. Hani patlayan telefon varya :)

Geri