Almanca Oyun Sitesi Başıma iş açtı sanırım

Kodla Büyü

adememre

Aktif Üye
Almanca bir oyun sitesi yaptım geçen hafta yayına verdim sitenin başlığında meşhur bir alman sitesinin adı geçtiği için birsürü ceza yemişim sanırım. Tam anlam veremedim. Az önce geldi mail. Başına böyle bir şey gelen varmı veya almanca bilen bir arkadaş bana pm atarsa ordan çeviri yapabilirmi??

hemen inanmayın.

böyle bir şeyin türkiyede cezai bir sorumluluğu var mı ona bakmak lazım önce

Daha açık seçik yazar mısın meseleyi? Ben hiç bir şey anlamadım.... :oops:

hocam eğer mail gerçek ise muhtemelen telif haklarını ihlal etmişsinizdir ve size kullandığınız artık her neyse onun telif hakkını fatura etmişlerdir.

Sizce ödemek zorundamıyım yada kullanmaktan vazgeçersem ödemesem olurmu ne karmaşık işler yaw :)
celikumit' Alıntı:
hocam eğer mail gerçek ise muhtemelen telif haklarını ihlal etmişsinizdir ve size kullandığınız artık her neyse onun telif hakkını fatura etmişlerdir.

adememre' Alıntı:
http://www.oyunbul1.com/almanya.jpg gelen mail bu... biraz zoomlayıp bakabilirsiniz...
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

--------------------------------------------------------------------------------

Web Server at oyunbul1.com

tayinci42' Alıntı:
adememre' Alıntı:
http://www.oyunbul1.com/almanya.jpg gelen mail bu... biraz zoomlayıp bakabilirsiniz...
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

--------------------------------------------------------------------------------

Web Server at oyunbul1.com
pardon ...düzelttim

Siteyi hemen kapat.... Bakımdadır falan... arkadaşın bir güzel çevirsin... ondan sonra...
Türkiye ciddiye alınmasa da Avruğa ülkelerinde telif olayı çok ciddi!!!

Tabi uydurma bir şey olma ihtimali de var.

Hocam bu e-mail tamamen saçmalık bence.Bir sitenin adı geçti diye telif hakkı falan doğmaz.Farzedelim ben bir makale yazdım ve sitemde bu sitenin adresinden de bahsettim.Gelip bana telif hakkı mı diyecekler? Şöyle olur: siteyi birebir kopyalarsınız ve telif hakkı doğar tabi o da oyunlar kendilerine aitse. onlar da başka yerden alıyorsa oyunları karışamazlar zaten.

adememre' Alıntı:
Sizce ödemek zorundamıyım yada kullanmaktan vazgeçersem ödemesem olurmu ne karmaşık işler yaw :)
celikumit' Alıntı:
Bir araştırsan fena olmaz hocam bu konuda en iyi bilgiyi yurt dışında Türk denek veya fedarasyonlara ulaşabilirsen sana bilgi verebilirler.
Onlar çıkardıkları yayın ve dergiler nedeniyle sık sık bu gibi faturalarla karşılaşıyorlar.

Ya 1820 euro ödeyecen devam edecen.Yada kaldıracaksın.kaldırmadın yayınlamaya devam ettin 75000 euroyu giydirecekler.tercümesi bu

Geri