All In One Tavsiyesi

Kodla Büyü

mclaren

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://www.istanbulbilisim.com.tr/lenov ... 18675.html

Linkteki all in one bilgisayarı inceledim ve diğer markalara göre baya uygun. Asuslarda bu fiyata 3. nesil işlemci ve tümleşik ekran kartlı modelleri var, dokunmatik özelliği de yok. Bu fiyata ve özelliklere yakın all in one tavsiye edebilir misiniz? Birde bu modelde dokunmatik özellik var mı ki, daha önce incelediğim de var gibi görünüyordu.

Dokunmatik ekranı varsa fiyat gerçekten uygun olacaktır. Ama bu fiyata dokunmatik ekran zor, zaten özelliklerinde yazmıyor.
Özellikleri fiyatına göre güzel. İşletim sisteminin olmaması ise bir eksiklik.
Çok ihtiyacınız varsa alınabilir diye düşünüyorum.

Size sadece iki tavsiyede bulunabilirim ilki ve en önemlisi linkini vermiş olduğunuz siteden kesinlikle uzak durun, ikincisi de HP Allinone lar dan uzak durun...

yakuphan' Alıntı:
Dokunmatik ekranı varsa fiyat gerçekten uygun olacaktır. Ama bu fiyata dokunmatik ekran zor, zaten özelliklerinde yazmıyor.
Özellikleri fiyatına göre güzel. İşletim sisteminin olmaması ise bir eksiklik.
Çok ihtiyacınız varsa alınabilir diye düşünüyorum.

Hocam dokunmatik ekranlı olması çokta önemli değil, önemli olan performans, i5 fiyatları 2000 TL üzerinde ve onlarda var genelde dokunmatik özelliği.

HAB' Alıntı:
Size sadece iki tavsiyede bulunabilirim ilki ve en önemlisi linkini vermiş olduğunuz siteden kesinlikle uzak durun, ikincisi de HP Allinone lar dan uzak durun...

hocam zaten internet üzerinden değil bulunduğum ilden alıcaz, hp seçenekler arasında değil bu bilgisayara eşdeğer bir asus veya lenovo.

Buzkırıcı' Alıntı:
varsa gtx ekran kartlı al tepe tepe kullan

Hocam zaten fazla seçenek yok all in one larda, çok ağır programlar çalıştırılmayacak, günlük işler halledilecek bilgisayar üzerinde, ekran kartı için de fiyatı arttırmak istemiyorum.

Tüm tavsiyeler için teşekkür ederim, pazartesi fiyat alıcaz http://www.hepsiburada.com/liste/lenovo ... yId=116465 bu bilgisayar için.

Geri