ALF HERO

Kodla Büyü
bence almayı düşünüyorum reklamlarda gördüm çok pratik ve hijyenik geldi kullanan varsa düşüncelerini yazarsa çok seviniriz

http://www.unitekno.com.tr/ 902 DİGİTAL modelini kullanıyorum.. bende yeni aldım sayılır.

bu makinalar daha çok dezenfektasyon için yararlıdır arkadaşlar. yüksek ısıda buhar verdiği için akarları mikropları bakterileri öldürüyor. fayansları, derz aralarını, camları, inox yüzeyleri vs iz bırakmadan temizleyebiliyorsunuz.

halılarda da kullanabilirsiniz. ancak halı ve koltuklardaki zor lekeleri çıkaracak diye beklmeyin. bu aletten toz ve akarlar için yararlanacağınızı baz alın.

fırınlar, ocaklar, lavabolar, oyuncaklar , vs aklınnıza gelebilecek her yeri temizleyebilirsiniz. örneğin ben açmışken toz alacağım yerlere buhar püskürtüp öyle siliyorum böylece tozlar uçuşmuyor :)

halıları koltuk ve ya yatakları silince ıslak bırakmaması önemli bişey yani...

halılara bişey dökülünce hemen siliyorum da bizim halılar yıkanmaya uygun değilmiş, silmek lazımmış bezle. Silmekte çok zor geliyo onun için böyle bişey almak istiyodum, bi denemk için kullanma şansımız olsa keşke :)

Geri