alexa'da sitemi ziyaret eden ülkeler

Kodla Büyü
google politikalarına uymadıysa özgün içerik bulunamadığından yada yeterli olmadığından yada reklam yerleşimlerinin hatalı yaptığın içindir.Sen bana siteyi özelden gönder bakem

duyu81' Alıntı:
Ayrıca şunu da eklemek istiyorum...Enterprise daha dün analytics ( habib hocanın tabiri ile analitik ) kodlarını ekledin.
Bugün vucuduna kan yürümüş insan gibi canlandın ve google reklamlarının yani para kazanmanın derdine düştün.Tefliler bile para konusunda bu kadar aceleci değiller...Benden sana tavsiye bu şaka değil gerçek googledan para kazanmak istedikçe kazanamazsın.Ne zamanki para önemli değil insanlara faydalı olmaktan zevk alıyorum dedin işte o zaman google sana para yağdırır.Googledan birlerce dolar ödeme alan birisi olarak konuşuyorum.

Daha güzel anlatılamazdı heralde :)
adsensede acele eden ecele gider..

@enterprise bacım ya hu ne işin var adsense ile reklam ile, iftar vakti geliyor haydin mutfağa :p

Hocam yemek ocakta kendi kenciğine pişerkene azcık katkım olsun nişanlıma sitesini afillendireyim didimdi:))

ünlü bir ekonomistin sitesine mi adsense reklamı alacaktınız?
:=)

Enterprise' Alıntı:
uüğraşıyorum kendi kendime can sıkıntısından ne yapayım:)))
iyiymiş, keşke benim de boş zamandan dolayı canım sıkılsa :=))
bütün mesajları okudum, koptum ya :))
yemek tarifleri gibi bir site yapsan daha başarılı olursun sanki :lol:

duyu81' Alıntı:
.Ne zamanki para önemli değil insanlara faydalı olmaktan zevk alıyorum dedin işte o zaman google sana para yağdırır.Googledan birlerce dolar ödeme alan birisi olarak konuşuyorum.
şu insanlara faydalı olmaktan zevk alarak yayınladığınız ve size binlerce dolar kazandıran sitenizi pek merak ettim doğrusu :)
not: pardon birlerce dolarmış

Geri