alan şefi arkadaşlar yardim

Kodla Büyü

sevincaltunel

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sef olan arladaslar okula gelen odenekten bolume malzeme almak istiyorum bana yapmam gerekenleri soyle maddeler halinde sirasi ile yazabilirmisiniz aciklayici olursa cok sevinirim yanlis yapmak istemiyorum

Hocam bu işte teklif mektubu var onu hazırlayacaksın.Yanılmıyorsam excel de hazır bir tane var yapılmış olan matbuğ form. Sonra listeni hazırlayacaksın hangi malzemeleri alacaksan. Sonra bu listeyi çoğaltıp bilgisayarcılara dağıtacaksın onlarda fiyat tekliflerini yazıp size gönderecek sonra gelen sonuçlarda en düşük teklifi veren firma kazanmış olacak. Ona bunu tebliğ edeceksiniz oda malzemeleri okula getirecek. Sizin komisyon bunlara onay verecek herşey tamamsa ilgili firmaya okul ödemesini yapacak

Eğer yeni iseniz diğer bölüm şeflerine yada teknik müdür yardımcısına sorabilirsiniz

Sn hocam ödeneklerin kullanma yetkisi müdür yardımcılarının teklifi sonucu müdüre aittir

yazıcı monitör projeksiyon haricinde diğer parçaları temrinlik olarak alabiliyorsunuz..

demirbaş olanları yazamasınız birde tüketilen malzemeleri yazacaksınız. Örneğin projeksiyonun nasıl tüketilen malzeme olarak yazacaksınız.
Mesela ram aldınız filanca bilgisayardaki arızalandı ona taktınız yada fare değiştirdiniz. Yani bunun gibi tüketilen malzemeler olmalı. Bilgisayara kasası alamazsınız mesela

temrinlikler mesleki eğitim esnasında öğrencinin uygulama yaparken kullanılarak tükettiği şeylerdir.. mesela cd-dvd 1 defalık yazım yaptırırsın öğrenciye cd kopyalamayı kalıp almayı vb öğrenir sonra çöpe gider.. mesela ekran kartı.. alıp donanımla alakalı derste sök tak sök tak uygulama yaptırırsın bozulunca çöpe.. asıl mantık bu.. tabiki böyle değerli şeyleri biz hemence çöpe göndermeyip okuldaki eski kartları ve bilgisayarları eğitimde kullanacağız. monitör projeksiyon gibi parçalar demirbaş kayıtlarına alınan eğiitmde bile hemen bozulmayan cihazlar.. parça yada tüketim malzemesi değiller.. cihaz oldukları için temrinlik olarak alınmıyor..

Geri