Alıştırmatik v1 - Türk Yapımı

Kodla Büyü

mehmetaltin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
580
AlıştırmatikV1 ile sınırsız sayıda 1. sınıf matematik etkinlikleri hazırlayabilirsiniz. Rakamları Yazma Etkinliği,İleri Ritmik Saymalar Etkinliği,Geri Ritmik Saymalar Etkinliği,100e Kadar Yazma Yazma Etkinliği,20den Geriye Yazma Etkinliği,10arlı İleri Ritmik Sayma Etkinliği,10arlı Geri Ritmik Sayma Etkinliği,Eksik Sayıları Yazma Etkinliği,Verilen Sayı Kadarını Çizme Etkinliği,Saatleri Okuma Yazma Etkinliği,Sayıları Okuma Yazma Etkinliği,Toplama İşlemi Elemanları Etkinliği,Basit Toplama İşlemi Etkinliği,Basit Toplama İşlemi Etkinliği,Yan EldesizToplama Etkinliği,Yan 3lü Toplama Etkinliği,Eldesiz Toplama Etkinliği,Alt alta 3lü Toplama Etkinliği,Zihinden Toplama Etkinliği, Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma Etkinliği,Toplananların Yer Değiştirmesi Etkinliği,Toplamları 10 ve 20 Olan Sayılar Etkinliği,Sayıları Toplama Biçiminde Yazma,Toplama İşlemi Problemleri Hazırlama Etkinliği,Çıkarma İşlemi Elemanları Etkinliği,Basit Çıkarma İşlemi Etkinliği,Yan Basit Çıkarma İşlemi Etkinliği,Eldesiz Çıkarma İşlemi Etkinliği,Eksileni Bulma Etkinliği,Çıkanı Bulma Etkinliği,Zihinden Çıkarma Etkinliği,Çıkarma İşlemi Problemleri Hazırlama Etkinliği,Onluk Birlik Etkinliği,Kesirler Etkinliği,Paralarımız Etkinliği,Tablo Etkinliği hazırlayabilirsiniz.

http://egitimciyizbiz.net/Downloadac-7108-AlistirmatikV1.html
 
Re: AlıştırmatikV1

Programdan görüntü
 

Ekli dosyalar

  • AlistirmatikV1.jpg
    AlistirmatikV1.jpg
    61.1 KB · Görüntüleme: 9,379
emeklerine sağlık hocam teşekkürler...yakında kararlı sürüm çıkar herhalde ....betadan kurtuluruz :) :alkis:
 
Bölme işlemlerinde kalanlı ve kalansız şeklinde iki ayrı tür için işlem üretmesi eklenebilir, ayrıca gördüğüm kadarıyla hep ilk sayıdan bir bawsamak eksik sayılarla işlem yapılıyor. Yani çıkarmada 3 basamaklı seçersek 3 basamaklı büyük sayıdan 2 basamaklı küçük sayı çıkarılıyor. Bunun yerine ilk sayıdan küçük tüm sayılar alınabilir. 4 basamaklı bir sayıdan, 4, 3, 2, 1 basamaklı sayılar çıkarılmasını gerektirecek işlemler çıkarılabilir.

Güzel bir program. Umarım bu halde bırakmaz ve geliştirmeye devam edersiniz.

Başarılar.
 
Teşekkürler, tüm istekleriniz dikkate alınarak kararlı sürüm hazırlanacaktır.İnşallah programı sürekli olarak güncelleyeceğiz ve tüm matematiksel işlemler eklenecektir...
 
Teşekkürler hocam güzel bir çalışma olmuş. ne ile hazırladığınızı öğrenebilirmiyim.....
 
serkanozen1' Alıntı:
ödevmatik var zaten
Ödevmatiğin var olması birşey ifade etmiyor ! Bu programın yazımını ben yaptım.

Eğer yıllar önce googleda arama motoru var ne gerek var arama motoru kurmaya deseydi şimdi burada olmazmı !!!
 
Geri
Üst