Aktif Eğitim Sen Hükümet Sen Mi ?

Kodla Büyü

firtuna61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
resimde aktif eğitim sen'in kurucu listesi var

isimleri google da arattığımda bir çok ismin Projeler Koordinasyon Merkezi Grup Başkanlığı'nda görevi olduğunu farkettim.

http://projeler.meb.gov.tr/pkmtr/index. ... &Itemid=99

burada yer alanlar tesadüf olamaz..

acaba cemaat değil hükümet mi yeni sendika kuruyor cemaate karşı ?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    132 KB · Görüntüleme: 2,322
o kadar birbirine girmişler ki ayırmak zor hükümetle cemaati. zaten proje birimleri ar-ge'ler cemaat için kurulmuş sanki.

ebs herseyi eline yuzune bulaştırdı rezil oldu ya ondan isim değiştiriyolar yenilikceler (akp) gibi aes kuruyolar hemen ek ödemede alırlar milletin gozune girer uye toplarlar ebs de tarih olur yeni adıyla cıkarlar

:+1:
gececiler' Alıntı:
ebs herseyi eline yuzune bulaştırdı rezil oldu ya ondan isim değiştiriyolar yenilikceler (akp) gibi aes kuruyolar hemen ek ödemede alırlar milletin gozune girer uye toplarlar ebs de tarih olur yeni adıyla cıkarlar

gececiler' Alıntı:

:+1:

gececiler' Alıntı:

aes farklı bir sendika.

Anadolu Eğitim Sendikası: http://www.aes.org.tr/

yarıdan çoğu benim yaşımda benim çalıştığım yerlerde yaptığım işlerde görev aldılar mı

Ankarada çalışmak, bu tip işler için vakit ayırabilmeye eşdeğer galiba....

bu sendika cemaatin olduğu kesin. cemaat hazirana kadar kendisini pasif hale getirdi. ebs ile yapılan anlamşa gereği ahzira kadar kendileri ortaya pek çıkmaycaklar aslında bu sendika kasım yında beri aktif halde

Çok büyük olasılıkla cemaat sendikasıdır. EBS'nin yerini yavaş yavaş dolduracaktır. Bir süre sonra EBS'den istifaların başlayacağını tahmin etmek zor değil. Muhtemelen Ahmet Gündoğdu da geçecektir :D

Sadece ebs.den değil eğitim-sen ve turk eğtim senden de geçen çok
başta ebs olmak üzere diğer sendikalara kızgın millet

en son gelişmelerden sonra eğitim-bir sen etkisini kaybediyor ee buda bir politika diye düşünüyorum ve aktif eğitim-sende onun kurtarıcısı olacak içindekiler değişmeyecek sadece adı değişecek renk yeni sarı sapsarı olacak..

ALPER TUNGA' Alıntı:
bu sendika cemaatin olduğu kesin. cemaat hazirana kadar kendisini pasif hale getirdi. ebs ile yapılan anlamşa gereği ahzira kadar kendileri ortaya pek çıkmaycaklar aslında bu sendika kasım yında beri aktif halde

anlamadığım bir durum var yetkili sendika zaten 2 yıllık anlaşma yaptı AKTİFSEN üye toplasada toplamasada zaten yetkili sendika olayı bitti bu yüzden böyle bir düşünce ortada yok kendi kafanıza göre birşeyler sölüyorsunuz bunada kendinizi inandırıyorsunuz.
not Türk Eğitim Senliyim

rcandir' Alıntı:
ALPER TUNGA' Alıntı:

anlamadığım bir durum var yetkili sendika zaten 2 yıllık anlaşma yaptı AKTİFSEN üye toplasada toplamasada zaten yetkili sendika olayı bitti bu yüzden böyle bir düşünce ortada yok kendi kafanıza göre birşeyler sölüyorsunuz bunada kendinizi inandırıyorsunuz.
not Türk Eğitim Senliyim

hocam ileriye yatırım. adamlar 2 sene sonrasının planını yapıyorlar. eğitimbirsen üye kaybediyor üyelere verdiği sözü tutmadı. yeni açılan hükümet yanlıısı bir sendikada aynı şeyleri yapacak millet aa bu hükümet yanlısı belki dediklerini yaptırırlar diye ipini koparmış gibi üye olacak. 2 sene sonraki yetkili sendikada hükümet yanlısı olacak yani :))
biz gene sürünmeye devammmm

Geri