Aksarsy hizmetici nasil

Kodla Büyü
Vasat sayılabilecek hizmeti var. Laboratuvar eski. Merkezde birkac tarihi cami ve şuan ismini hatirlayamadigim müze var onun dışında pekte birşey yok. Tek avantajı kapadokya bölgesine yakın olması ayrıca ihlara vadisine de gidilebilir gerçi hava koşulları şimdi farklı Olabilir ziyaret için.

Hizmet içi zaten 2 katlı odalar diğer hizmeticilere göre vasat
Meşhur bir yemeğini hatiryamadim. Şehir küçük fazla bir beklentiniz olmasın.Zaten gezi için il dışına ürgüp, göreme yöresine götürüyorlar.

Enstitü pek iyi denilemez. Yemekler idare eder. Çevrede Ihlara Vadisi var ve enstitü de 1 günü gezi için ayırıyorlar. Çevrede yemek yemek için en ideal yer alışveriş merkezi var enstitü yakınında orda yiyecek birşeyler bulunabilir. Havalar hiç gezi için uygun olmazmış gibi geliyor bana ama tabii kısmet.

O zaman sunu sorayim. En iyi hizmeticini siralarsak ilk ucu hangileri olur

Ders aralarında çay bisküvi ıslak kek ikramı var.Ben biraz utangaç davranmıştım.Meğerse adıma gönderilen paradan kesiliyormuş bol bol iç bol bol ye elini korkak alıştırma.Yemediğin bir öğün varsa onu kesip kurs sonunda parana ekliyorlar.Dışarısı yemek açısından iyi değil kurs yerinde ye kahvaltı ve akşam yemekleri mükemmeldi.

Geri