Akillere Samsun'da şok protesto!

Kodla Büyü
easytr' Alıntı:
s_kajmeran' Alıntı:
easytr' Alıntı:
s_kajmeran' Alıntı:
easytr' Alıntı:
şok protesto mu? 30 tane ocaktan genç var orada yazıdada belirttiği gibi. abartılacak bir durum yok. samsun 1,5 milyon nüfusuyla karadenizin tek büyükşehiri benim bildiğim ve 30 kişi protesto etmiş. ama size göre milyonlar var :puhaha: abartmayımı seviyoruz yoksa işimize mi geliyor anlamadım

Korku imparatırluğunda kimsenin sesi çıkmıyor... Milyonları görmek için az kahveye-sokağa çıkın göreceksiniz... Herkes korkuyor. Ama Türk halkı en son o seçim sandıklarında yapılanlara rağmen milyonların tokatını birlikte vuracaktır... 28 şubatçılar zihniyetiyle artık üstünüz 30-40 kişi diye sevinin... 28 şubatta da 30-40 kişiydik heryerde ama tarih bizim haklılığımızı, haklı davamızı yazdı. Yine öyle yazacak!

ctrl+alt+delete' Alıntı:
bahçeli diyarbakıra gittiğinde sorun çıkmamıştı akiller başka illere gidince ülkücüler saldırmak için bekliyorlar
Bahçeli'nin Diyarbakır mitingiyle nasıl bir bağlantı kurdunuz? Birinde Vatan denildi vatan toprağında bir diğerinde Bölücülerin irinleri halka boşaltılıyor bilmem farkı anlayabiliyor musunuz?
+ Nerde saldırmışlar? Türk bayrağıyla yerlerde akiller mi sürüklenmiş hocam? Saldıran arıyorsanız tüm doğuya saldırıp halkı devletinde desteğiyle ele alıp inleten kcklı pkklı toprak ağası bebek katillerine bakın!

28 şubattan dem vuruyorsun, neyi savunduüun belli değil. adama sorarlar bu ne perhis ne lahana turşusu diye. akıl tutulması yaşıyorsun galiba. haklı olan korkmaz, neden korkuyor halk. koskoca mhp samsunda 30 kişiyi toplamış sen korkudan bahsediyorsun. ayrıca bu ülkede sandıkta şaibe var teranesini geçmişte her seçimde chp ele alırdı, onlarda artık bu numaranın yemediğini iyi biliyor. bu forumda herkes sandıkta ya başkandır ya memur. kim iddia edebilir sandıkta hile olduğunu. birde bilgisayarcı olucaksın, her sandığın oyu ysk ile müşahitler aracılığı ile partilere gitti. hangisinde ihtilaf var. boş boş konuşuyorsun sadece boşşşşşşşşş

cesur yürek diye bir üye vardı, herşeyi bildiğini iddia edip kendi kendine çelişir dururdu. ben senin onun gibi olmaya çalıştığını anlıyorum. açılmış konuları açıp burdan devam edelim deyip forumda öne çıkmaya çalışıyorsun.
Ben imamhatip mezunuyum önce oranın nemasını bir bırakın! İmamhatiplilerin Cumhuriyetle zoru derdi yoktu. Bu kadar adaletsizliğe imamhatipli olmak göz yummak anlamına gelmez. Perhiz bu lahana turşusu sahibine gitsin!

Sahi şu sandık sonuçları nerede tutuluyor? Hangi sistem üzerinde? Peki şu boya işi neden kalktı? Peki o sistemin kodları Türk yargısına açılmış mıdır?

Hocam sanırım burayı ciddiye alıyorsun benim burda ismimi dahi bilen insan sayısı sınırlıdır... Ben burda yaşamadığım için öne çıkma geride kalma sıkıntım yok. Relax ol azıcık!

açıklamayı senin için değil, hiç sandıkta görev almamış olan öğretmen arkadaş varsa ve senin yazdıklarınla kafalarında acaba işareti oluşurmu diye yazıyorum. sandıklar 2 resmi görevli ve parti temsilcilerinin gözetiminde açılıyor. tutulan tutanak dışında, her sandığın oyu direkt parti genel merkezlerinde oluşturulmuş veritabanına kaydediliyor. chp nin sitesinde şuan hala duruyor o rakamlar. herneyse senin gibi boş adamları muhatap almaya gerekte yok.

aykut kocaman geldi aklıma. takımı atağa bile girememişken maç sonunda galatasaraya ***** atmaya çalışıp kendine güldürdü resmen. senin bu sandık hilesi numaranı cürüm ve hile partisi cehape bile artık tutmuyor diye kullanmıyorken sana ne oluyor ey gafil. :puhaha: sandıkta hile varmış. açık oy gizli tasnif neymiş öğrende hile görsün o görmeyen gözlerin
:)
Hocam tarih birgün bu dönemleri yazdığında sizin o gafil olmayan kahkahalarınızla çocuklarınıza anlatacaklerınızı merak ediyorum... Devam edelim. Hocam 10 milyon seçmen geçen seçim zamanı nerden çıktı? O artış neydi?
Yukarıdaki sorularımın cevabı halen boş duruyor. Komiklikleriniz cevap olmadı....

o değilde akil ne anlama geliyor. akıllı insan demek ise bizler akılsızmıyız. bu akil insanlar gittikleri yerlerde ne yapıyorlar.
bi barış süreci tutturmuş gidiyorlar. bu millet bunlara ne yaptıda kendilerini savaşta zannediyorlardı. asalak gibi bu devletin kalkınmasını engellediler. bakınız terör için harcanan miktarlara. yıllık kayıp kaçak bedeline, gap projesinin maliyetine...vs. hem barış iki devlet arasında olur. 3000-5000 kişilik silahlanmış çapulcu sürüsü ile olmaz.
Akp terörü 0'dan aldı hortlattı. şimdide sözde bitirileceği söyleniyor. zaten onlar geldiğinde terör neredeyse bitmişti. bide şu zihniyetleri anlamış değlim. akp terörü bitirirse chp ve mhp nin sonu olur diyenleri. kardeşim akp terörü hortlattığında da akp nin sonu olacak demişmiydiniz? birileride samsunda 30 kişi toplamış diyor. İzmir- Manisa mitinginin istiyorsan fotosunu koyabilirim, yalaka medya kanallarının nerdeyse hiçbirinin vermediği, bakanın provakasyon dediği bayrak mitingini. Vesselam ben ne kadar konuşsamda göz görmek istemez, kalp istemezse akıl inkar eder. Yanlız bana akil gerekmez, benim aklım bana yeter.

MHP - BDP - CHP - AKP
Yukarıdaki partileri aşağıdaki düşüncelerle eşleştiriniz.

1-vur kır parçala vatan millet sakarya
2-laiklik elden gidiyor ülke bölünüyor
3-kürtler mazulmdur, hakları yenmiştir.
4-hepimiz biriz, kardeş olalım sivil anayasa yapalım.

Siyasi düşüncelerini açıklamak ve sonuçlarını sandıkta almak yerine SALDIRGANLIK yaparak bir şey elde edebileceğini zannedenler ahmaktır.

öncelikle bazı arkaşdar bilmeden konuşuyor. ülkü ocaklarından kimse akllere karşı tepki koymuyor bahçelinin hiç birkimseye bu yönde emirleri yoktur. tepki koyan TES dir bunlarda kendi illerinde insiyatif alarak bu işleri yapıyor eğer MHP bu konuda emir verse akiller sokağa çıkmaz.

başbakan iki kesimi susturmya çalışıyor bunların birincisi şehit aileleri onlarada yakın zamanda sosyal haklar maaşlara zam ve çocuklarına iş güvencesi gibi haklarla rüşvet veriyor. diyer kesim ise milliyetçi gurup onuda basın yoluyla ve tehditlerle susturmya çalışıyorlar.
30 yıldır çözülmemiş bir sorun teslim olarak çözülmez. bu iş sadece ülke içinde yaşanan sorun değildir. bu sorunun böyle çözlümesini isteyen abd ve israildir. siz israilin kocağına oturup pkk sorununu çözemezsiniz ancak ülkeyi bölersiniz.

akiller bu sorunun çözümüne ne biliyor ki kime ne anlatacak. kendleri bizde birşey bilmiyourz sadece vatandaşları diliyoruz desede söylemlerine baktığınızda apo afffedilsinden tutunda bayrağımızın ülkemizin ismi değişsin diyenler bile var. siz bunları akil olarak görüyorsanız sizin aklınızdan şüphe ederim.

siz anca saldırın çevrenize. şiddet yanlısı az gelimiş beyinli insan topllulukları. Adam gibi git yap protestonu. söyle ne söyleyeceksen. gitsen sorsan o genlere nedir fikrin diye konudan haberleri yoktur daha. Bu ülkücüleri başlarındakiler ne derse onu yaparlar.gidin saldırın demiştir birisi. onalrda yapmışlar işte.

xodeda' Alıntı:
siz anca saldırın çevrenize. şiddet yanlısı az gelimiş beyinli insan topllulukları. Adam gibi git yap protestonu. söyle ne söyleyeceksen. gitsen sorsan o genlere nedir fikrin diye konudan haberleri yoktur daha. Bu ülkücüleri başlarındakiler ne derse onu yaparlar.gidin saldırın demiştir birisi. onalrda yapmışlar işte.

buna dair elinde bir belge var mı? yada emir aldığını söyleyen birisi var mı? sadece kafanıza göre konuşmak siz öğretmenlere yakışmaz. size okulda birisi bak okul müdürnden emir aldı başka arkadaş için kötü laf söylüyor dese ne dersiniz.

benim bu yaşanalara vicdanım el vermiyorsa ve benim de tek tepki koyacağım yer bu akillerse bunuda çok görmeyin. ama akillere bir şey olursa bunun sebebide mhp olacak diye tehdit eden akp aceba pkk tafaından şehit edilen askerler, öğretmnler, polisler ve ölen sivil vatandaşlar için pkk ya tehdit savurabildiniz mi?

biz inlizlerle anlaşsaydık 250 bin şehdiri çanakklede vermezdik. teslim olmanın adı çözüm ise ben bu çzöüme karşıyım

AKP Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, "PKK bağımsız bir Kürdistan için silah kullanabilir.." dedi.
TRT Haber’de İnce Çizgi Programına katılan AKP Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner’in yaptığı bir açıklama gündemi sarsacak...!
‘PKK bağımsız Kürdistan için silah kullanabilir’
ahmet türk diyor ki" biz dağda savaşı kazandık masadada kazanacağız diyor"

ahmet türk halt yemiş, dağda kazanmışmış, gerzekler, dua etsinler de bu şekilde çözüldü, yoksa bir bok yiyemeyeceklerini onlarda anladı da süreci destekliyorlar. şimdi atıp tutuyorlar, yok dağda kazandık, masada kazanacağız diye.

Bölünüyoruz diyen arkadaşlar yapmayın sizde neresi bölündü de haberimiz yok?

Ankara da okudum. Öğrencilik yıllarımda Alparslan Tüekeş in ölüm yıldönümlerinde. Okuldan ve yurtlardan baskıyla tehtitle adam tolarlardı mezarı başına görürmek için Kalabalık çok olsun diye. İşte orada tanıdım ben bu adamları. Bu adamlar orada yatana dua mı ederler küfür mü ederler bun hiç umurlarında olmadan ölüye saygısızlık yaparlardı.

Siz Vatan millet sakarya yalanlarıyla her yaptığınızı mübah sayıyorsunuz. Öyleya Bu ülkeyi yalnız siz seversiniz. Kahrolsun sizin gibi düşünmeyenler.

adamlar apo ile çözümü arıyor bana da bela okumak düşer onlara... Allah belalarını versin... ha dersen %50 aldılar halk çözüm istiyor... ne yapayım çok oy alana bela okumak yasak mı...

barışı herkes ister ama ama pkk ya teslim olmayı çözüm gibi götermek bunu millete dayatmak çözümmüdür. madem bu çözüm bu kadar masum başbakan neden ülkeyi eyaletlere bölmeye çalışıyor neden başkanlık sistemi istiyor neden anadil tek olmasın türklük heryerden kalksın idyor. neden hala pkk ülkeye meydan okuyor.

bu ülke bölünmez diyenlerde eskiden rusya bölünmez, yogoslavya bölünmez, çekoslavakya bölünmez diyordu ama demek ayrı birşey gelcekte yaşamak ayrı birşey siz pkk ya bu toprakları teslim ettiğinizde geri alma şansınız var mı?

Bu tip haberleri zaten hepimiz haber sitelerinde okuyoruz burada açıp münakaşa çıkarmayın. esaytr hocamıza ülke bölünüp kürdistan komşumuz olsa bile inandıramazsınız durumun vahim olduğunu vardır RTE'nin bir hikmeti diye düşünürler..

Avrupa Konseyi: PKK artık terör örgütü değil aktivist

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi, Türkiye ile ilgili "siyasi denetim sonrası diyalog" raporunu tartıştı. Oturum sonrası yapılan oylamada kabul edilen tasarı metninde 'terörle mücadele' yerine 'Türk devleti ile PKK arasındaki mücadele' ifadesine yer verildi.

AKPM'nin Türkiye hakkındaki "siyasi denetim sonrası diyalog" raporu bugün Strasbourg'da düzenlenen genel kurul oturumunda tartışıldı. Tartışma sonrası oylanan karar tasarısı metni 35'e karşı 142 oyla kabul edildi. Oylamada 6 parlamenter çekimser kaldı.

Rapor ve karar metni AKPM üyesi Türk parlamenterleri de böldü. AKPM üyesi AK Partili parlamenterlerin çoğu karar aleyhinde oy kullandı. AKPM Türk heyeti başkanı Nursuna Memecan nihai oylamada çekimser kalmayı yeğledi. CHP'li üyelerden Deniz Baykal ve Gülsün Bilgehan karar metni lehinde oy kullanırken, Haluk Koç çekimser kaldı.

Geri